-ACE-
BIOGRAFIA

ACE - w życiu codziennym Arkadiusz Cieślik, urodzony 4 stycznia1990r. pochodzący z niewielkiej miejscowości koło Krakowa.Były uczeń szkoły im.Humberta w zawodzie elektromechanik.Obecnie Uczeń liceum ogólnokształcącego na profilu muzyczno-reżyserskim.20 latek rozpoczął swoja kariere vokalną z rapem ok. 2004r.W squadzie 'Realiści" dwuosobowym zespole z Davider'em.Jak mówi sam ACE na poczatku była to tylko zabawa i wygłupy,które miały umilić wolny czas.Jednak z czesem muzyka hip hop i nagrywanie kawałków do mikrofonu internetowego zaczeło nabierać kształtu i coraz bardziej wciągać aż po dziś dzień.Muzyką zaczął się interesować już wiele lat wcześniej od czasu nagraniapierwszego kawałka,jednak nie była to muzyka hip hop.W takim oto squadzie nagrali razem wiele produkcji np. takich jak:"Bez ciebie sen,Marzenia,Rs studio itp.....Po rozpadzie squadu ok. 2007r, ACE wtedy jeszcze pod pseudonimem 'ArekTrix' nagrał pierwszą płyte solową 'Monotonia' i kilka feat'ów na krążek.Rozpoczął nauke produkcji beat'ów w których siedzi do dnia dzisiejszego w stylu:refleksyjne, hardcorowe, oldschool.Po swoim pierwszym koncercie w 2008r.nawiązał współprace z raperem 'Atrybut"od tego czasu zaczęło wszystko podążać w konkretnym kierunku.

Obecnie praca nad producencka plyta solo!!!!

WSPÓŁPRACAAtrybut,Agnieszka Czepiec,BZK(Bracia Z Krakowa), Młody Witek,Mc Buba,Davider,DeDe.Koupak,Esant,Kzw,Dgr,Szczurek,Incydent klika,Bongo Hdr,Badziuś,LuCasino,Paco,Selektyw (Młody,Tomala),Kama,Jula,Tałi,Diobeł,i wiele innych...

KONCERTYEldo, Diox HI-FI Banda, Szajka, Omerta, 3RS, Kolektyw, WRWD, Firma, O.S.T.R.oraz wiele własnych.Kilka razy grali także na koncertach charytatywnych WOŚP.

PRODUCENCI/STUDIOTworzy beaty hip hop'owe w klimtach- 'Refleksyjne.hardcorowe,oldshool,jak i w stylu zagranicznym.Sprzedaje podkłady na zamuwienie w zalerzności od potrzeb klienta.

KONCERTY/KONTAKTKontakt w sprawie podkładów i koncertów oraz współpracy :STUDIOMANUFAKTURADZWIEKU@.GMAIL.COMGG 22858595Współpraca mile widziana wyłącznie w StudioManufakturaDzwięku.

PATRONACI Radio NAKOZ,GorlickiePodziemie.pl,Club-Gorlicka.pl,Rap-Fonia.pl,Rapup.pl,Probownia.pl

GDZIE NAJCZĘŚCIEJ MOŻESZ ICH USŁYSZEĆClub-GorlickaGorlice ul.Słoneczna 16Loże-505108088

Obecnie praca nad producencka plyta solo!!!!