Jakub Kotwica

Jakub Kotwica

Toruń


więcej »

Krys Oann

Krys Oann

Toruń

Jestem Francusem Od pięciu lat mieszkam w Toruniu i przyszłość wiąże z tym miastem planując rozpocząć w Polsce muzyczną karierę.Do tej pory realizowałem się za obiektywem kamery, jako reżyser teledysków muzycznych i reklam, ale ...więcej »

Marek KLATA Dmytrow

Marek KLATA Dmytrow

BYTOM

Muzyk, kompozytor i poeta . Multiinstrumentalista ! Grał z wieloma grupami mniej lub bardziej znanymi . Sporo dźwięków gościnnie oraz udział w wielu wielkich festiwalach. Dodatkowo znakomity akustyk - setki imprez " live ", dziennikarz radiowy ...więcej »

[deleted]

[deleted]

Zespół [deleted] powstał w 2008 roku w Poznaniu.Na początku był to dwuosobowy projekt eksperymentujący z muzyką elektroniczną połączoną z brzmieniem gitar. Dziś [deleted] to trio które koncertuje uzupełnione o kolejne trzy ...więcej »

MichaelLoop

MichaelLoop

torun

Jestem mlodym , pogodnym i zakochanym facetem . Muzyke tworze dla przyjemnosci w wolnych chwilach ...więcej »

Bongo Jerusalem

Bongo Jerusalem

Trzebinia

Zespół Bongo Jerusalem, to wszystko to co w rocku jest najlepsze: żywioł, energia, spontaniczność i dobra zabawa. Nasza muzyka to twórcza zabawa takimi gatunkami jak rock, pop punk oraz ska. Z biegiem czasu zdołaliśmy wypracować ciekawy i ...więcej »

K=I=W=I

K=I=W=I

Śrem

Zapraszamy do odwiedzania naszych profili: www.myspace.com/kiwiniezginie www.facebook.com/kiwiniezginie oraz do odsłuchania i pobrania za free naszych płyt: www.k-i-w-i.bandcamp.com www.soundcloud.com/k-i-w-iwięcej »

ERGO

ERGO

ERGO:

PIOTR GRZYB – wokal, gitara

ŁUKASZ FIJAŁKOWSKI – gitara

GRZEGORZ BOJANOWSKI– bas

WALDEMAR MARUSZAK – perkusja

ANKA MOLENDA – ...więcej »

Sidney Selecjah

Sidney Selecjah

Toruń

Młody selektor z toruńskiego soundu Karetka Sound System. Nawijacz raggamuffinowo-dancehallowy.więcej »

Inne newsy
{innenewsy}