CZAQU

CZAQU

Toruń, Wlocławek

CZAQU można wrzucić do dużego worka zwanego muzyka rockową, ale ostatnimi czasy można w muzyce zespołu doszukać się wiele elementów zaczerpniętych z elektro, indie, folk i acustic.CZAQU stał się zespołem przyjaciół zanim zaczął ...więcej »

VAN

VAN

Katowice

Wszystko o nas na naszych stronach,zapraszamy : www.myspace.com/vanbarbarazielinska www.van.muzzo.pl www.vanband.pl www.youtube.com/vanbandpoland www.reverbnation.com/vanbandwięcej »

KADUCEUS

KADUCEUS

Rybnik

KADUCEUS www.kaduceus.civ.pl https://www.youtube.com/user/KaduceusRock/videos Kaduceus to mieszanka tradycyjnego rocka, poezji śpiewanej i muzyki elektronicznej. Zespół powstał w 2004 roku w Rybniku.Założony został przez Macieja ...więcej »

Bandito

Bandito


więcej »

DUCH

DUCH

Miechów

W obecnym składzie gramy od początku 2010 roku. Od tego czasu występowaliśmy w TVP2, warszawskim studio im. Agnieszki Osieckiej, radiowej "Trójce", Teatrze Słowackiego czy Operze Krakowskiej. Inspirujemy się wszystkim tym, co oferuje bogactwo ...więcej »

kamil nastepniak

kamil nastepniak

prusice

fsdwięcej »

KdS

KdS

Gliwice

Sprawdź to sam człowiekuwięcej »

Opium

Opium

Kielce

Nazwa naszego zespołu - OPIUM - wzięła się z przypadku. Pewnego wieczoru wracając z próby zaczęliśmy nucić kawałek zespołu Moonspell o takim właśnie tytule, stwierdziliśmy że to fajna nazwa. I tak już zostało. Nasze początki są ...więcej »

Poddasze 77

Poddasze 77

Brzeg


więcej »

Inne newsy
{innenewsy}