ecotechnik-2
° Jeśli szukasz firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, specjalizującej się w montażu klimatyzacji we Wrocławiu, wentylacji i pomp ciepła, to nasza oferta jest stworzona dla Ciebie. Posiadamy znakomitych specjalistów i fachowców, którzy doskonale znają się na tym, co robią, dlatego możesz nam zaufać. Zajmujemy się również sprzedażą i dystrybucją urządzeń centralnego ogrzewania na terenie Wrocławia oraz Dolnego Śląska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pompy ciepła, montaż ogrzewania podłogowego, a także różnego rodzaju urządzenia centralnego ogrzewania. Każdy klient może liczyć na fachową poradę oraz możliwość skorzystania z dotacji według programu Prosument we Wrocławiu, Opolu i okolicach Dolnego Śląska.

° Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia, Opola, Oleśnicy, Trzebnicy, Oławy i pozostałych miejscowościach Dolnego Śląska. Oferujemy najlepsze urządzenia - klimatyzatory renomowanych firm z 5-letnią gwarancją! Zajmujemy się projektowaniem, dostawą, montażem i naprawami urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Uruchamiamy agregaty wody lodowej, pompy ciepła,centrale wentylacyjne, systemy chłodnicze i mroźnicze. Wykonujemy pomiary rozpływów powietrza i regulację układów wentylacyjnych.

° Każda wentylacja czy ewentualnie klimatyzacja, aby spełniła Państwa wymagania i posłużyła Wam przez długie lata musi być wykonana przez profesjonalistów. Jakie będziemy mieli korzyści z pompy ciepła? Przede wszystkim dużą oszczędność. Niskie koszty eksploatacji i wysoki zwrot inwestycji to kolejne pozytywne cechy pomp ciepła. Nie ulega wątpliwości, że instalując centralne ogrzewanie, zwłaszcza to gazowe czy olejowe, idealnym rozwiązaniem dla środowiska będą niewątpliwie instalacje grzewcze. Jeśli więc planują Państwo instalację pomp ciepła to zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

° Zapraszamy do współpracy firmy deweloperskie i instalacyjne. Zamówienia realizujemy z dostawą pod wskazany adres budowy. Warunki współpracy ustalamy indywidualnie. Posiadamy w sprzedaży systemy grzewcze, piece, instalacje zewnętrzne, kanalizacyjne, solarne, klimatyzacyjne, pompy ciepła, pompy CWU, zbiorniki CWU i wiele wiele innych. Zapewniamy dostawę ale też wykonawstwo.
Inne filmy tego wykonawcy
Inne muzyka tego wykonawcy