Whiff
WHIFF to w całości autorski projekt duetu dwóch przyjaciół: Ariela Radomińskiego (wokal) i Szymona Kozłowskiego (gitara). Jesteśmy w trakcie nagrywania płyty, która w całości ma być stworzona i wyprodukowana przez nas. Prowadzimy dialog pomiędzy wokalem i gitarą akustyczną.

Trudno sklasyfikować styl muzyczny, który reprezentujemy. Ciężko „włożyć” nas do odpowiedniej szufladki. Inspiruje nas zarówno muzyka klasyczna, ludowa, a cappella, pop oraz różne inne style muzyczne, dlatego z dźwięków naszego grania wypływa zarówno klasyka, folk, jazz, blues, rnb.

Nasze kompozycje zaaranżowane są na trio gitarowe i wokal, ale można w nich usłyszeć również dźwięki wydobywane z przedmiotów codziennego użytku, które zastępują tradycyjne instrumenty perkusyjne. Na płycie będzie można usłyszeć instrumenty samobrzmiące, gdzie źródło dźwięku stanowi: pękająca struna od gitary, zgniatana puszka po piwie, rozdzierana kartka papieru, czajnik do gotowania wody, popielniczka, pęk kluczy, zapalanie zapałki, kieliszki kryształowe, drewniana stolnica, futerał od gitary i wiele innych. Posługujemy się również techniką rytmicznego tworzenia dźwięków za pomocą narządów mowy (Beatbox).

Na koncertach wspomaga nas zespół złożony z dwóch gitarzystów: Nikodema Wróbla i Marka Malinowskiego i dwuosobowego chórku, który tworzą: Joanna Czajkowska i Patrycja Hinz.

"Szymon- z precyzją „mikro” miksuje utwory wychwytując wszystkie szmery i ultradźwięki rozchodzące się w kosmosie, uczy podopiecznych posługiwać się gitarą, aranżuje, aranżuje, komponuje ".

"Ariel -Chropawy głos na płycie , wyśpiewuje również z impostacją włoskie arietty, utrwalone podczas studiów nad emisją głosu, rozciąga ciało na jodze i pisze teksty".

Obaj z powodu utrzymywania lepszego samopoczucia w pracy nad płytą rzuciliśmy palenie...

Mile widziani są sponsorzy i inni ludzie, którzy mogliby pomóc w wydaniu naszej debiutanckiej płyty.

Kontakt z zespołem: whiff@op.plInne filmy tego wykonawcy
Inne muzyka tego wykonawcy