Kroolik Underwood kolejnym gościem na „CNO 2” Slums Attack!

Liczba wyświetleń: 1072
Dziś poznaliśmykolejnego polskiego gościa, który pojawi się na najnowszym albumie Slums Attack„CNO2”. W utworze „Samotność po zmroku” wystąpi Kroolik Underwood!

Kroolik Underwood to jeden z najbardziejnietuzinkowych muzyków na polskiej scenie hip-hopowej. Wokalista,instrumentalista i producent w jednym 23 czerwca bieżącego roku wydał nakłademRPS Enterteyment swój solowy album zatytułowany „Gentelman Flow”. – Jestem pod wrażeniem wszechstronności tego artysty.Odkąd tylko zaczęła się nasza współpraca, wiedziałem że chcę, by swojąniezwykłą muzyczną osobowością ubarwił najnowszą płytę Slums Attack – mówiRychu Peja.

W dniupremiery płyty „CNO2” planowana jest konferencja prasowa a wieczorem tradycyjnyjuż bankiet. – Przez pierwsze dwa dni od premiery będziemy podpisywać nowyalbum w sklepach muzycznych na terenie Poznania. – mówi Peja. – Jeśli chodzi okwestie muzyczne, wszystkie bity wyprodukował DJ. Decks, za miks odpowiedzialnajest ekipa White House Records, czyli Magiera i LA., duetz Wrocławia. Zrobiliśmy też grupowe foto, które znajdzie się na froncie okładkii będzie odwzorowaniem i celowym nawiązaniem do klasycznej okładki płyty„Całkiem Nowe Oblicze” z 1999 roku. Oprócz uczestników tamtej starej sesjipojawią się nowi ludzie, również ci, którzy muzycznie wychowywali się napierwszej części „CNO” z 1999 – dodaje raper.

Premiera„CNO2” już 15 września. Kroolik Undwerwood, to kolejny po raperach zza oceanutakich, jak Masta Ace i ONYX oraz polskich artystach, jak choćby ogłoszonyniedawno Glaca (My Riot), Pezet czy Śliwa mocny akcent wydawnictwa.

Ruszyłatakże machina promocyjna płyty. – Koncerty promujące krążek „CNO2” są jużzabookowane niemal do końca roku, jeśli ktoś jest zainteresowany, niech sięśpieszy! – mówi Peja.

Przypominamy, że trwa odliczanie do premiery płyty: http://cno2.pl/

Klipy KroolikaUnderwood:

„Maximum”:„Gentelman Flow”:„W małej kropelce”:Więcej:

www.rpsenterteyment.com
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.pejaslumsattack.pl
www.facebook.com/pejaslumsattack
www.youtube.com/rpsentv
www.youtube.com/pejaslumsattack

źródło: Iron Media

Zobacz podobne newsy:

Dodaj komentarz

Inne newsy
{innenewsy}