Trzeci Wymiar i Tewu na „CNO 2” Slums Attack!

Liczba wyświetleń: 1264
– „CNO2” jest dla nas ważna płytą i chcemy, by pojawili się na niej muzycy oraz składy, które dopełnią swoim stylem naszą koncepcję tego albumu – mówi Rychu Peja. – Nie da się zaprosić wszystkich, których chcielibyśmy na tym krążku ugościć, to niestety niemożliwe. Dlatego z wielką radością ogłaszamy kolejnych gości. Tym razem są nimi: Trzeci Wymiar, który pojawi się w kawałku „Hip Hop wciąż żywy" oraz Tewu w refrenie do utworu z Onyx zatytułowanego „Colabo” – mówi raper.

W dniu premiery płyty „CNO2” planowana jest konferencja prasowa a wieczorem tradycyjny już bankiet. – Przez pierwsze dwa dni od premiery będziemy podpisywać nowy album w sklepach muzycznych na terenie Poznania. – mówi Peja. – Jeśli chodzi o kwestie muzyczne, wszystkie bity wyprodukował DJ. Decks, za miks odpowiedzialna jest ekipa White House Records, czyli Magiera i LA., duet z Wrocławia. Zrobiliśmy też grupowe foto, które znajdzie się na froncie okładki i będzie odwzorowaniem i celowym nawiązaniem do klasycznej okładki płyty „Całkiem Nowe Oblicze” z 1999 roku. Oprócz uczestników tamtej starej sesji pojawią się nowi ludzie, również ci, którzy muzycznie wychowywali się na pierwszej części „CNO” z 1999 – dodaje raper.

Premiera „CNO2” już 15 września. Trzeci Wymiar i Tewu, to kolejni po raperach zza oceanu takich, jak Masta Ace i ONYX oraz polskich artystach, jak choćby ogłoszony niedawno Kroolik Underwood, Glaca (My Riot), Pezet czy Śliwa mocny akcent wydawnictwa.

Ruszyła także machina promocyjna płyty. – Koncerty promujące krążek „CNO2” są już zabookowane niemal do końca roku, jeśli ktoś jest zainteresowany, niech się śpieszy! – mówi Peja.

Przypominamy, że trwa odliczanie do premiery płyty: http://cno2.pl/

Więcej:

www.rpsenterteyment.com
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.pejaslumsattack.pl
www.facebook.com/pejaslumsattack
www.youtube.com/rpsentv
www.youtube.com/pejaslumsattack

Zobacz podobne newsy:

Dodaj komentarz

Inne newsy
{innenewsy}