SZAFA

SZAFA

News z Polski
2011-03-23

W tym artykule chcielibyśmy przedstawić rapera Wojciecha Szafirsztejna – „Szafę” pochodzącego z Olsztynka. Jego muzyka jest dostępna na naszym portalu, także już dziś możecie jej posłuchać i ocenić. Naszym zdaniem jest to bardzo obiecujący i godny polecenia artysta. Oczywiście zachęcamy również do robienia klipów do jego muzyki. Przeczytajcie co Wojtek napisał o sobie i swoim projekcie, który współtworzy z „Arabem”.więcej »

Produkcja muzyczna metodami domowymi

Produkcja muzyczna metodami domowymi

Poradniki
2011-03-04

Ponieważ nasz portal jest miejscem zarówno dla twórców teledysków jak i dla muzyków, zespołów i producentów muzycznych, w tym artykule pragniemy podać parę przydatnych informacji dla początkujących realizatorów nagrań muzycznych. Jeśli nie dysponujecie odpowiednią sumą pieniędzy...więcej »

Jak nakręcić klip?

Jak nakręcić klip?

Poradniki
2011-02-09

W odpowiedzi na Wasze liczne pytania związane z produkcją teledysków i umieszczaniem ich na naszym portalu, postanowiliśmy opisać podstawowe problemy i podać parę przydatnych informacji i porad dotyczących tego tematu. W artykule tym skupimy się na realizowaniu teledysków będących filmikami nakręconymi za pomocą kamer i aparatów cyfrowych lub chociażby telefonów komórkowych. więcej »

WHIFF

WHIFF

News z Polski
2011-01-15

Na łamach naszego portalu, oprócz prezentacji utworów muzycznych i teledysków do nich nakręconych, będziemy od czasu do czasu prezentować zespoły muzyczne, które naszym zdaniem zasługują na uwagę.

Jako pierwszy przedstawiamy toruńską grupę WHIFF. Zespół gra akustycznie, bliżej niezidentyfikowaną muzykę alternatywną. Cały projekt muzyczny powstał dzięki współpracy wokalisty Ariela Radomińskiego oraz gitarzysty i producenta muzycznego Szymona Kozłowskiego.więcej »

Inne newsy
{innenewsy}