SZAFA

Liczba wyświetleń: 1540
  W tym artykule chcielibyśmy przedstawić rapera Wojciecha Szafirsztejna – „Szafę” pochodzącego z Olsztynka. Jego muzyka jest dostępna na naszym portalu, także już dziś możecie jej posłuchać i ocenić. Naszym zdaniem jest to bardzo obiecujący i godny polecenia artysta. Oczywiście zachęcamy również do robienia klipów do jego muzyki. Przeczytajcie co Wojtek napisał o sobie i swoim projekcie, który współtworzy z „Arabem”.


Arab Szafa Ryba ft Fazi & Maya - Dajmy sobie szanseSzafa


  „Witam Wszystkich! Nazywam się Wojciech Szafirsztejn ( SZAFA ). Moja przygoda z hip-hop’em zaczęła się bardzo dawno temu, kiedy moja mama kupiła mi kasetę MC Hammera. :) W 2001 roku, razem z kumplami, stworzyliśmy skład M.P.Q.S. Nagrywaliśmy kawałki na kompie, a naszym mikrofonem był „ pałąk” do rozmów na Skype (hehehehe). Po okresie roku czasu, nasz skład się rozpadł i każdy poszedł w swoją stronę. W 2009 roku poznałem „Araba” i zaczęliśmy nagrywać kawałki dla naszych bliskich i całego Olsztynka. Wrzuciliśmy je następnie na YouTube i Wrzutę. W ten sposób staliśmy się rozpoznawalni w naszym małym miasteczku. Dzięki Faziemu (Piecydzel) nagraliśmy trzy klipy do naszych kawałków: Arab & Szafa – Jesteśmy razem, Szafa – Minęły lata, Arab – Lubiłem. W 2010 roku mieliśmy półroczną przerwę. Po upływie tego czasu, dzięki naszym fanom, którzy nie mogli się doczekać nowych kawałków, wzięliśmy się ostro do roboty. Cały czas nagrywamy nowe kawałki i nie przestaniemy tego robić :). Tematyka naszych utworów jest skupiona wokół życia codziennego. Można z nich wyciągnąć różnego rodzaju przesłania dla ludzi. Opowiadamy o wszystkim co nas trapi i o tym żeby było lepiej. Najważniejsze w życiu jest to, żeby walczyć o swoje i się nigdy nie poddawać”

Pozdro SZAFA


Szafa - Daje Rap w miastoSzafa


  Wojtek obiecał również podzielić się na naszym portalu nowymi nagraniami, które są obecnie w produkcji i na których można będzie usłyszeć jego 7 letniego syna ;) Czekamy więc z niecierpliwością na nowe kawałki i Wasze klipy zrobione do nich.

Ekipa Klipon.pl

Dodaj komentarz

Inne newsy