Nowa płyta Radka Feberiss

Liczba wyświetleń: 1405
  Radek Feberiss, lider zespołu Feberiss Blues Band, harmonijkarz i wokalista zakończył prace nad nową płytą. Myślą przewodnią wydawnictwa jest wykorzystanie harmonijki ustnej w różnych stylach muzycznych.


foto Minki Sołtys

  Radek Feberiss, to lider zespołu Feberiss Blues Band, muzyk, harmonijkarz, aranżer, autor tekstów, wokalista, kompozytor, muzyk sesyjny współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej. Muzyk właśnie zakończył prace nad autorską płytę zatytułowaną „Meggy”, na której instrumentem przewodnim jest harmonijka ustna. – Na płycie prezentuję interesujące współbrzmienie harmonijki ustnej z innymi instrumentami – mówi Radek Feberiss. – To w pełni moja wizja, ale nie zabraknie na tym krążku gości. Na płycie „Meggy” można usłyszeć wybitnych muzyków polskiej sceny, m.in. takich jak: Marek Raduli, Wojtek Pilichowski, Wojtek Olszak, Adam Drzewiecki, Bartek Papierz, Przemek Kuczyński czy Wiktor Tatrek – dodaje.
  Album „Meggy” ukaże się nakładem 4-events. – Jestem pod dużym wrażeniem pasji i pomysłu, które czuć w muzyce Radka – mówi Ewa Luczek, Dyrektor Muzyczny w Wydawnictwie 4-events. – Cieszę się, że mogę pomóc temu artyście z dotarciem do szerokiego grona odbiorców – dodaje.
  Data oficjalnej premiery płyty „Meggy” Radka Feberiss nie jest jeszcze znany. Wiadomo, że album ma się ukazać na rynku jeszcze jesienią bieżącego roku.


foto archiwum artysty

Zobacz podobne newsy:

Dodaj komentarz

Inne newsy