Najnowszy wzmacniacz od Encore Seven!

Liczba wyświetleń: 6210


Polska firma Encore Seven, która dała się już poznać ze swoich innowacyjnie i odważnie  zaprojektowanych wzmacniaczy lampowych audio stereo linii Egg-Shell Prestige, wprowadziła do oferty nowy model. „(…) zaangażowanie, pomysłowość oraz odejście od ramowego myślenia pozwalają wyprzedzać uznaną i długo funkcjonującą na rynku konkurencję” – informują konstruktorzy. – Model Egg-Shell Prestige 10WKT jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy Encore Seven i budowaniu naszego portfolia produktowego – mówi Krzysztof Grabowski z Encore Seven. –  To dowód na to, że zaangażowanie, pomysłowość oraz odejście od ramowego myślenia pozwalają wyprzedzać uznaną i długo funkcjonującą na rynku konkurencję. Przewaga budowana jest zaskakującymi rozwiązaniami i świeżym podejściem do projektowania, bez ograniczeń i barier, łamiąc stereotypy. Tak poprzednie modele, jak i nowy stanowią wyjście w kierunku osób, które obok wspaniałego brzmienia, na równi cenią sobie wysublimowany design. Osoby tworzące Encore Seven niemal na co dzień mają styczność z muzyką na żywo. Takie właśnie żywe i naturalne brzmienie chcą odzwierciedlać za pomocą swoich urządzeń. Dowodem na innowacyjność myślenia jest także pilot zdalnego sterowania obsługujący zmianę głośności w nowym modelu – dodaje.Egg-Shell Prestige 10WKT  to zupełnie nowa konstrukcja, bowiem została oparta o lampy mocy KT88 (dotychczas stosowane to EL34), a w pierwszym stopniu wzmocnienia użyto lamp 6SN7. Całość zamknięta jest w już znanej i pięknej obudowie „Woodwind”, która została poddana lekkiemu liftingowi. Przede wszystkim, inaczej usytuowano lampową diodę prostowniczą zasilacza. Ponadto chassis, a więc wnętrze wzmacniacza jest od teraz dostępne w kolorze czarnym. Dotychczasowa lustrzana powierzchnia oczywiście pozostaje nadal w ofercie. Wzmacniacz ma moc 10W na kanał i otrzymał symbol 10WKT.
Kolejnymi nowościami w dynamicznie rozwijającej się firmie jest wprowadzenie do wyposażenia wzmacniaczy pilota sterującego głośnością. Pilot jest, co charakterystyczne dla Encore Seven, innowacyjną konstrukcją. Po złożeniu wniosku patentowego szersze informacje o pilocie pojawią się na stronie producenta.Encore Seven jest młodą firmą, którą tworzą ludzie mający wiele pomysłów i entuzjazm. Są to pasjonaci muzyki szeroko pojętej. Jeden z założycieli zaczynał ponad 20 lat temu od własnego zespołu muzycznego, dla potrzeb którego konstruował gitarowe wzmacniacze lampowe. Druga osoba stanowiąca trzon firmy zajmuje się z kolei fotografią muzyczną i publikacjami recenzji z koncertów. Jest pomysłodawcą i, jako firma, fundatorem projektu MPC, czyli powołania międzynarodowej otwartej grupy fotograficznej - Music Photographers Collective.

Najnowsze rozwiązania od Encore Seven zostały zaprezentowane w lutym tego roku na wystawie Audiofil Design, która towarzyszyła festiwalowi Lotos Jazz Festival 16. Bielska Zadymka Jazzowa.Więcej:
www.encore7.com
facebook.com/TubeAudioAmplifier  

Dodaj komentarz

Inne newsy