„Slay for Montezuma” – premiera najnowszego klipu Soundfear!

Liczba wyświetleń: 18295
Po doskonale przyjętej w Polsce i zagranicą EP-ce „676”, kaliscy metalowcy z Soundfear przygotowują się do wydania pierwszej płyty. Dziś swoją premierę ma pierwszy klip promujący to wydawnictwo. Jest obraz do utworu „Slay for Montezuma”!


foto mat. pras.

– Choć od wydania EP-ki „676” minęło już trochę czasu, ten materiał nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. – mówi Rafał Dworczak, wokalista Soundfear. – To nas niezwykle motywuje. Intensywnie pracujemy nad naszym dużym debiutem, tymczasem zapraszamy do sprawdzenia naszego najnowszego klipu do kawałka „Slay For Montezuma!” – zachęca muzyk.
W utworze gościnnie pojawia się Groov z formacji Drown My Day

„Slay For Montezuma”, klip


„Slay For Montezuma” - Soundfear OFFICIAL TEASER:


Soundfear to połączenie brutalnego metalu inspirowanego aztecką mitologią. – Pomysł na to, by nasza muzyka i teksty czerpały z wierzeń i kultury azteckiej wynika bezpośrednio z naszych zainteresowań – tłumaczy Rafał Dworczak.

Więcej:
www.facebook.com/soundfear
www.myspace.com/soundfear

Shortcut bio:
Soundfear powstał w 2004 roku w Kaliszu. Zespół ma na koncie dwa materiały EP: wydany w 2010 roku „Head Sacriface” oraz w 2013 „676”. Aktualnie formacja składa się z sześciu osób. Muzyka Soundfear to utrzymany w średnich tempach death metal z elementami deathcore – całość zainspirowana kulturą i mitologią aztecką

Dodaj komentarz

Inne newsy