Wspólny klip Weroniki Korthals i Grzegorza Skawińskiego!

Liczba wyświetleń: 5627
Dziś rozpoczęły się zdjęcia do teledysku realizowanego do wspólnego utworu  Weroniki Korthals oraz Grzegorza Skawińskiego. Piosenka „Do Dna” jest zapowiedzią kolejnego solowego albumu uznanej artystki


foto mat. pras.

Utwór „Do dna” miał swoją premierę pod koniec 2014 roku. – Napisałam tę piosenkę z myślą o duecie z Grzegorzem Skawińskim – mówi Weronika. – Trochę nieśmiało poinformowałam o tym swojego managera, który wziął sprawy w swoje ręce i utwór zaprezentował Grzegorzowi. Moja kompozycja bardzo mu się spodobała i zaśpiewaliśmy ją wspólnie – dodaje.

Weronika Korthals & Grzegorz Skawiński – „Do dna”:


W Gdańskim Teatrze Szekspirowskim rozpoczęły się zdjęcia do teledysku, w którym udział wezmą m.in. Grzegorz Skawiński czy Marcelina Zawadzka. „Obraz” realizowany do utworu „Do Dna” będzie promował zapowiadaną na 2015 rok trzecią solową płytę Weroniki Korthals.

Weronika Korthals to wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna. Związana ze sceną od najmłodszych lat. Autorka sukcesów zespołu Ha-Dwa-O!. Ma na koncie dwie płyty solowe inspirowane folklorem kaszubskim. Artystka ma za sobą liczne sukcesy, m.in.: dwa zwycięstwa w Szansie Na Sukces, występy na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i na Krajowym Finale Konkursu Piosenki „Eurowizja”, udział w programie Bitwa Na Głosy, szereg zwycięstw w festiwalach muzycznych i poetyckich w całym kraju. Twórczość Weroniki Korthals prezentowana była i jest w najważniejszych stacjach radiowych w Polsce oraz w programach największych ogólnopolskich stacji telewizyjnych.
Artystka podpisała właśnie kontrakt z wytwórnią MJM Music, odpowiedzialną m.in. za takich artystów, jak Katie Melua, Sarah Blasko, Power of Trinity czy Carrion. Nakałdem MJM Music ukaże się także najnowsza płyta Weroniki Korthals.

Więcej:
www.weronikakorthals.pl
www.facebook.com/KorthalsWeronika
www.newlinemusic.pl
www.facebook.com/newlinemusicmanagement

Dodaj komentarz

Inne newsy