Nagroda Publiczności LIZARD KING FESTIVAL na Klipon.pl

Liczba wyświetleń: 2689
Od 10 sierpnia 2011 trwa trzecia edycja LIZARD KING FESTIVAL. Wakacyjny przegląd młodej sceny muzycznej, który odbywa się pod nazwą LIZARD KING FESTIVAL, to impreza propagująca pomysłowych i zdolnych muzyków. Głównym celem jego organizatorów jest popularyzacja i promocja twórczości młodych zespołów prezentujących szeroko pojmowaną muzykę rockową. Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się w czterech miastach, w których zlokalizowane są kluby muzyczne LIZARD KING, tj. w Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Toruniu.

LizardKing


Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonionych zostało 40 półfinalistów. Wszystkie zakwalifikowane zespoły zaprezentują się przed wymagającą publicznością oraz Jury podczas granych na żywo koncertów, które odbędą się w następujących terminach:
- w Krakowie i Łodzi we wtorki: 9, 16, 23 i 30 sierpnia oraz 6 i 13 września
- w Poznaniu i Toruniu w środy: 10, 17, 24 i 31 sierpnia oraz 7 i 14 września

W każdym z tych miast zostanie wyłoniony jeden najlepszy zespół, który otrzyma zaproszenie do udziału w koncercie finałowym.

Wielki Finał LIZARD KING Festival 2011 odbędzie się dnia 30 września w klubie LIZARD KING w Krakowie. Podczas tego wyjątkowego koncertu z udziałem zaproszonej Gwiazdy, poznamy zwycięzcę festiwalu – Laureata Grand Prix, który odbierze główną nagrodę, czyli 10 tys. złotych. Trzej pozostali finaliści otrzymają propozycje zagrania płatnych koncertów w klubach LIZARD KING w sezonie koncertowym 2011-2012. Dodatkowo Jury rozdzieli pomiędzy finalistów i wyróżnione zespoły nagrody rzeczowe oraz sesje nagraniowe ufundowane przez partnerów imprezy.

fot. K.Pisarczyk


Dodatkowo, na portalu Klipon.pl zostanie w wyniku głosowania internautów wyłoniona nagroda publiczności Lizard King Festiwal 2011.
Aby zostać laureatem tej nagrody, należy do 10.09.2011 założyć profil zespołu na portalu muzyczno - teledyskowym Klipon.pl.

Z grona 40 chętnych półfinalistów zostanie utworzona ankieta pod adresem www.klipn.pl .W wyniku głosowania internautów zostanie przyznana nagroda internetowej publiczności LKF 2011.
Głos na swój ulubiony zespół będzie można oddawać w okresie 15-29.09.2011.

Zwycięzca otrzyma pakiet promocyjny na stronie Radia Rock Megastacja, w skład którego wchodzi częsta emisja piosenek przez okres co najmniej miesiąca, wywiad na antenie, artykuł o zespole i reklama banerowa na stronie internetowej stacji pod adresem www.rock.megastacja.net.

Ponadto redakcja serwisu Klipon.pl wybranemu zespołowi zaproponuje ekskluzywny wywiad na łamach swojego portalu oraz da możliwość zrealizowania specjalnego konkursu na teledysk do jednej ze swoich piosenek.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Inne newsy