Proyekt A.R.H.

Liczba wyświetleń: 1613
PROYEKT A.R.H.


Pragniemy przybliżyć użytkownikom portalu Klipon.pl zwycięzcę tegorocznej nagrody publiczności Lizard King Festival 2011, którym jest szczecińska grupa PROYEKT A.R.H. (Artystyczny Ruch Histeryczny). Muzyka przez nich tworzona to swoista mieszanka hard rocka i progresywnego, stylowego grania. Utwory okraszone są nietuzinkowymi, rasowymi tekstami pisanymi przez wokalistę zespołu (Pitera). Wszystko to sprawia, że koncerty PROYEKT A.R.H. to wybuchowa dawka energii, stylu i przekazu przy jednoczesnej prostocie mocno osadzonych rifów gitarowych.

"Nasze koncerty to dwugodzinny show podczas którego wykonujemy materiał autorski, ale także pomiędzy własnymi kompozycjami gramy covery, które są dodatkową atrakcją dla słuchaczy".

PROYEKT A.R.H.


Skład zespołu tworzą muzycy występujący od wielu lat na scenach rockowych:

Piter (wokal) - zespoły Banda Puchatka, Piloci Nocy - poeta, wokalista, aktor - przez trzy lata występował m.in. w kultowym musicalu RENT wystawianym w Operze Na Zamku w Szczecinie

Varynsky (gitara) - członek i założyciel zespołu Puatki

Alexx (bas) - założyciel zespołu Annalisa oraz Wooden Kimono

Hew (perkusja) - członek zespołu Cojones


Suma doświadczeń z poprzednich zespołów pozwoliła na stworzenie bezkompromisowego projektu muzycznego, który jest wypadkową fascynacji wszystkich członków zespołu.


Obecnie Proyekt A.R.H wydaje debiutancką Epkę nagraną w Studio Perlazza www.perlazza.pl, za którą odpowiedzialny jest producent muzyczny, realizator dźwięku Przemysław "Perła" Wejmann. Mastering do Epki wykonał Jacek Miłaszewski www.chimpstudio.co

"Dziękujemy wszystkim naszym fanom, przyjaciołom oraz znajomym za głosy oddane na nas na Lizard King Festival 2011. Ta nagroda jest dla nas najcenniejsza, bo zdobyta dzięki ludziom, dla których tworzymy I którym dedykujemy tę nagrodę. Wielkie dzięki!".

Muzyka zespołu PROYEKT A.R.H. jest dostępna na naszym portalu. Zachęcamy wszystkich chętnych do zobrazowania jej własnymi wideoklipami.


Komunikat Mas
KingKong
Czarci Raj
Więcej o zespole:
www.myspace.com/projektarh
www.facebook.com/proyektarh

PROYEKT A.R.H.

Dodaj komentarz

Inne newsy