Soundfear podbije Europę!

Liczba wyświetleń: 1077
Soundfear to połączenie brutalnego metalu inspirowanego aztecką mitologią. – Pomysł na to, by nasza muzyka i teksty czerpały z wierzeń i kultury azteckiej wynika bezpośrednio z naszych zainteresowań – tłumaczy Rafał Dworczak, wokalista. – Nasza najnowsza EP-ka zatytułowana „676” jest świetną i kompletną wizytówką dającą możliwość zapoznania się z naszym spojrzeniem na ciężki metal. Gwarantuję, że ten materiał pozostawi głód, który z pewnością zaspokoimy na każdym koncercie oraz na pełnym albumie, który przygotowujemy – dodaje muzyk.

EP-kę „676” można nabyć bezpośrednio u zespołu. – Niestety, mamy świadomość tego, jak wyglądają wydawnicze realia w kraju, postanowiliśmy więc ten materiał wydać własnym sumptem – komentuje Rafał Dworczak.

4 października Soundfear wraz z krakowską formacją Drown My Day wyrusza w europejską trasę koncertową, która zacznie się od Krakowa i Wrocławia i będzie kontynuowana w dziesięciu miastach Starego Kontynentu.

Więcej:
www.facebook.com/soundfear
www.myspace.com/soundfear
Shortcut bio:
Soundfear powstał w 2004 roku w Kaliszu. Zespół ma na koncie dwa materiały EP: wydany w 2010 roku „Head Sacriface” oraz tegoroczny, ciepły jeszcze „676”. Aktualnie formacja składa się z sześciu osób. Muzyka Soundfear to utrzymany w średnich tempach death metal z elementami deathcore – całość zainspirowana kulturą i mitologią aztecką.
źródło: Iron Media

Dodaj komentarz

Inne newsy