Buczer feat. Trzeci Wymiar – „Moje życie to rap” premiera wideoklipu

Liczba wyświetleń: 842
27.07.2012 miała miejsce premiera najnowszego i czwartego już klipu promującego album Buczera „Dwa Oblicza”.

W teledysku do kawałka „Moje życie to rap” gościnnie pojawił się Trzeci Wymiar!- Byłem nieźle zaskoczony, jak pierwszy raz zobaczyłem scenariusz do klipu „Moje życie to rap” – mówi Buczer.

– Po spokojnym refleksyjnym obrazku do utworu „Wiara czyni cuda”, przyszedł czas na bardziej energetyczny numer i popisy flow, a sam pomysł na video z pewnością mile zaskoczy widzów Rzecz dzieje się w głowie głównego bohatera, to mocno zakręcony klip. Obraz został zrealizowany przez grupę filmową HUSTLAS. Przypominam, że płytę Dwa Oblicza” znajdziecie w dobrych sklepach muzycznych, a w przygotowaniu jest także kolekcja ubrań z serii Moje Życie To RAP – dodaje raper.

„Moje życie to rap” - http://www.youtube.com/watch?v=pdFCEfQgVWA (link aktywny od 12:00!)

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć wydana nakładem RPS Enterteyment 24 lutego płyta „Dwa Oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. Muzyk najbardziej kojarzony jest z formacją PTP (Północny Toruń Projekt).

W ostatnim czasie było o nim głośno w związku ze współpracą z raperami zza oceanu (m.in. Mark Battles, Lil Wayne czy Brown Aztek). Poprzednie klipy Buczera z albumu „Dwa oblicza”:

„W jedną stronę bilet”„Flow 3”

„Wiara czyni cuda”

Więcej:
www.hustla.pl
www.facebook.com/HustlaPL
www.youtube.com/user/buczertv
www.myspace.com/buczerptp
www.facebook.com/buczer
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.rpsenterteyment.com

źródło: Iron Media

Dodaj komentarz

Inne newsy