Sting zagra w Polsce!

Liczba wyświetleń: 815

foto http://www.sting.com

  Kolejny koncert Stinga, w ramach trasy Back To Bass Tour, odbędzie się już 21 listopada na Łódzkiej Atlas Arenie. Po ostatnich dwóch koncertach, na które bilety zostały wyprzedane niemal do ostatniego miejsca, muzyk postanowił wrócić do Polski i dzięki temu będziemy mieli okazję ponownie obchodzić solową rocznicę artysty i przypomnieć jego największe przeboje.
  Stingowi podczas koncertu towarzyszyć będą: Dominic Miller (gitara), Vinnie Colaiuta (perkusja), David Sancious (instrumenty klawiszowe), Peter Tickell (skrzypce elektryczne), and Jo Lawry (śpiew).  Cała trasa Back To Bass Tour promuje niedawno wydaną kompilację „25 Years”, na której oprócz największych hitów Stinga i The Police znajdą się również wybrane perełki z wieloletniej twórczości artysty.
  Ceny biletów w zależności od lokalizacji: 237 PLN (Płyta), 336 PLN (Trybuny I), 265 PLN (Trybuny II), 303 PLN (Golden Circle), 880 PLN (miejsca VIPowskie)
  Bilety dla członków fanklubu będę dostępne w przedsprzedaży między 8 sierpnia 2012 od godziny 10.00, a 9 sierpnia 2012 do godziny 15:00. Sprzedaż ogólnodostępna rozpocznie się 10 sierpnia 2012 od godziny 10:00.
  “Every Breath You Take” jest jedną z tych piosenek Stinga, na które fani bardzo często czekają podczas koncertu artysty.

Zobacz podobne newsy:

Dodaj komentarz

Inne newsy