Nadchodzi "Odrodzenie" Zdobywców Pewnych Oskarów

Liczba wyświetleń: 1179

foto mat. pras.

  Nadchodzi kolejny album Zdobywców Pewnych Oskarów, działający na wyobraźnię, zmysłowy i uwodzicielski, a przy tym także wyjątkowo ekspresyjny. Płyta jest kompilacją utworów, które poruszają głębokie treści zarówno w warstwie muzycznej, jak i tekstowej. Jest to autorskie połączenie uczuć, emocji i tekstów spiętych wielką muzyczną klamrą. Wysoce zaawansowana, wręcz audiofilska warstwa brzmieniowa była kluczowym elementem, na który kładziono nacisk przy produkcji tego materiału. Album stylistycznie wszechstronny, wyznaczający również nową muzyczną jakość na polskim rynku muzycznym.
  Płyta "Odrodzenie" będzie miała swoją premierę w sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz w sklepach stacjonarnych i internetowych dzięki Pomaton EMI 21 sierpień 2012 r.


foto mat. pras.

  Zespół Zdobywcy Pewnych Oskarów powstał w 1995 roku, posiada w swoim dorobku dwa albumy: „Anioły Niebios” i „Sposób na miękkiego”. Liderem i założycielem zespołu  jest Wojciech Jan Pytkowski - wokalista, gitarzysta, autor tekstów i kompozytor.Zdobywcy Pewnych Oskarów są grupą z oryginalnym brzmieniem, nie boją się wyzwań. Wierzą w polską muzykę. Ich motto brzmi: „miarą sukcesu jest ilość własnych wrogów”.

  Zespół promuje akcję społeczną STOP PIJANYM KIEROWCOM: www.stoppijanymkierowcom.com.
  Zespół zaplanował trasę koncertową obejmującą 56 miast.


foto mat. pras.

Lista utworów:
1. Przeżyć jeden dzień choć raz,
2. Pia ten czas,
3. Dla Ciebie tylko,
4. Pieśń ludzkich dusz,
5. Noc kryształowa,
6. Sam tego chcę,
7. Lodziara na lato,
8. Bez Ciebie ja,
9. Bracia Anioły,
10. Chodź opowiem Ci historię,
11. Dziękuję Ci Perełko,
12. Historia romantyczna,
13. Anioły Niebios
14. Czarodziej Los (remix)

  Ciekawostką, którą pragniemy się pochwalić jest fakt, że twórcą remixu do piosenki "Czarodziej Los", który znalazł się na albumie, jest nasz redaktor naczelny, Szymon Kozłowski :)

Skrót płyty:

Zobacz podobne newsy:

Dodaj komentarz

Inne newsy