Portal Klipon.pl zaprasza na koncert zespołu FLUKTUA

Liczba wyświetleń: 1512
Portal Klipon.pl zaprasza na koncert zespołu FLUKTUA

Szczegóły imprezy:
2 marca w Poznaniu w Klubie Scena Pod Minogą o godz. 20.00 odbędzie się koncert zespołu FLUKTUA, laureata Skoda Auto Muzyka oraz Bałtyk Festiwal Media i Sztuka.
Bilety w cenie 10 zł. do nabycia w Klubie w dniu koncertu.„To jest jeden z tych Zespołów, którego muzyka się przyczepia i nie chce się odczepić”
Piotr Metz o zespole FLUKTUA. Polskie Radio TrójkaCzwórka fenomenalnych muzyków współtworzących tak legendarne zjawiska na polskiej scenie muzycznej jak Wszystkie Wschody Słońca (zespół jako pierwszy grał i rozpowszechnił tym samym muzykę DUB w Polsce) czy ESFA KRU spotkała na swej drodze niespotykanie charyzmatyczną wokalistkę, mieszankę wybuchową o nucie zmysłowości i tak powstała FLUKTUA. Ich doświadczenie muzyczne to liczne Koncerty i Festiwale polskie i zagraniczne (m.in. Malta Nowe Nurty w P-niu, Festiwal Polskiej kultury w Berlinie, Sound Bridges w Wiedniu czy cykl koncertów polskich zespołów w Londynie w klubie Mass na Brixton) a także płyty (4 długogrające), składanki, epki, muzyczne happeningi. Jeden z utworów Kapeli Ze Wsi Warszawa przearanżowany przez WWS znalazł się w 2008r. na płycie „Wymiksowanie”, która to „zdobyła” nagrodę muzyczną FRYDERYKA.

FLUKTUA to dopracowany do ostatniej nuty łącznik między gatunkami muzycznymi, podkręcony finezyjnymi bitami „żywego” zestawu perkusyjnego, gitarowo-elektronicznym brzmieniu i niebanalnie charakterystycznym głosem Sarsy Parilli.Skład:
Sarsa Parilla (Marta Markiewicz) – wokal
Sebastian Ferens - gitara
Marek Kłusek - bas
Sebastian Czarniak - perkusja
Artur Bronisz - klawisze, sampling, produkcja

Więcej o zespole na:
http://www.facebook.com/pages/Fluktua/146792888767074?ref=hl
oraz na ich kanale You Tube
http://www.youtube.com/fluktua

Dodaj komentarz

Inne newsy