Podwójny singiel Cryouts! Specjalnie dla motocyklistów!

Liczba wyświetleń: 1466
Warszawski rockowy zespół Cryouts udostępnił podwójny singiel zatytułowany „Driving Nowhere” i dedykowany m.in. entuzjastom dwóch kółek. Zespół pracuje nad nową płytą, której premiera przewidziana jest koniec bieżącego roku


foto mat. pras.

Na podwójny singiel „Driving Nowhere” składają się dwa utwory: tytułowy „Driving Nowhere” oraz „Tell Me Why”. – „Driving Nowhere” powstał specjalnie z myślą o wszystkich entuzjastach motocykli – mówi Karol Wolnicki, wokalista i gitarzysta Cryouts. – Powstał tuż przed rozpoczęciem sezonu. Totalnie impulsywnie, maksymalnie rockowo. Niedługo potem nagraliśmy „Tell My Why” i postanowiliśmy oba utwory udostępnić w formie podwójnego singla, by przypomnieć się słuchaczom. Całość dostępna jest na naszej oficjalnej stronie: www.cryouts.pl.


foto mat. pras.

Cały czas tworzymy nowy materiał. W drugiej połowie bieżącego roku skupimy się na nagraniach i produkcji. Mam nadzieję, że do końca roku uda się wydać następcę naszej pierwszej płyty „Sleepless Nights”. – dodaje muzyk.


foto mat. pras.

Debiutancka płyta „Sleepless Nights” miała swoją premierę w ubiegłym roku. Cryouts przygotowuje kolejne koncerty oraz planuje stworzenie następnego, promującego album klipu.

Zobacz teledysk do singla „Calling Your Name”


Cryouts, jak sami o sobie mówią, to oparty na klasycznym czteroosobowym składzie i gitarowym szkielecie „Hard Rockin' Band", któremu zależy na kultywowaniu tego, co najlepsze w rocku minionej epoki – k  siły współbrzmienia gitar i charyzmatycznego wokalu. Muzyka Cryouts to przede wszystkim melodyjne hardrockowe riffy i ukryte w nich emocje, które chcą odkurzyć brzmienie i ścieżkę wytyczoną przez największych szarpidrutów XX w.


foto mat. pras.

Więcej:
www.facebook.com/cryoutsPL
www.cryouts.pl

Dodaj komentarz

Inne newsy