Neuronia na Hard Rocking Animals!

Liczba wyświetleń: 1260
28 maja warszawska Neuronia zagra w specjalnym koncercie organizowanym przez Fundację Centrum Pomocy Zwierzętom „TRIP”. Koncert ma na celu pomoc zwierzętom znajdującym się pod opieką Fundacji. Przypomnijmy, że Neuronia jest także jednym z headlinerów rzeszowskiego HCP Festiwalu.Neuronia w bieżącym roku obchodzi swoje dziesięciolecie, kolejne koncerty grupy to rozgrzewka przed jesienną dużą trasą oraz nową płytą
– Za nami już sporo bardzo udanych gigów – mówi Michał Rogala, gitarzysta i założyciel Neuronii. – przed nami kolejne, na które zapraszamy. 28 maja widzimy się w Klubie 55 w Warszawie, gdzie wraz z Steel Habit oraz 8Ball zagramy charytatywny koncert, z którego dochód przeznaczony będzie na pomoc zwierzętom pozostającym pod opieką Fundacji Centrum Pomocy Zwierzętom „TRIP  – dodaje.
 – Cały czas pracujemy nad nowym album, promujemy także nasz najnowszy klip – dodaje Tektur, wokalista zespołu. –  Obraz, który powstał do utworu „Alone in the dark” to nasza forma sprzeciwu wobec tego, co się dzieje od dłuższego czasu w krajach arabskich, szczególnie w Syrii.

Neuronia - "Alone in the Dark"


2013 to rok szczególny dla warszawskiej rock metalowej Neuronii. Zespół obchodzi swoje dziesięciolecie. Trwają prace nad nową płytą podsumowującą dekadę działalności formacji, warszawiacy coraz częściej pojawiają się na klubowych scenach – najbliższy koncert już 6 kwietnia w krakowskiej Rotundzie.


foto mat. pras.

Zespół z okazji swojego dziesięciolecia przygotowuje dla fanów nowy wzór koszulek.
Neuronia to założony w 2003 roku warszawski zespół, który od początku stara się podążać własną ścieżką, wytyczoną pomiędzy wieloma gatunkami metalu i rocka. Przez dziesięć lat istnienia ewoluował zarówno skład, jak i styl zespołu. Muzyka Neuronii to mieszanka mocnego rock`n`rolla i thrash metalu z elementami progresywnymi i melodyjno-deathmetalowymi.
Neuronia ma na koncie dwa albumy wydane przez warszawską Fonografikę: „The Winter of My Heart” (2008) i „Follow the White Mouse” (2010) oraz dwa wydawnictwa EP. Najnowsze z nich, „Insanity Relapse” ukazało się w 2012 i zebrało pochlebne recenzje w polskich i zagranicznych mediach. Materiał jest dostępny na http://neuronia.bandcamp.com.  W ostatnich latach Neuronia dzieliła scenę m.in. z takimi artystami jak Paul Di'Anno, Sodom, Tankard, Pro-Pain, KAT & Roman Kostrzewski, Quo Vadis czy Hunter.

Więcej:
www.neuronia.pl
www.facebook.com/Neuronia


Dodaj komentarz

Inne newsy