Ratunku! Usłysz wołanie Nataszy Topor

Liczba wyświetleń: 2939
Dziewczyna z kwiatkiem doniczkowym, Venus, Karzeł, gadający ze sobą Pokerzysta i inni. Gdzie i po co się spotkali? Co to za kultowe, białostockie miejsce? Co to za stan?Odpowiedzi w najnowszym teledysku Nataszy Topor do piosenki „Ratunku”.Natasza Topor to pochodząca z Augustowa, a od lat mieszkająca i tworząca w Białymstoku artystka. Kobieta wyzwolona. Z konwenansów i ograniczeń. Śpiewa, tańczy, a jak trzeba to i język pokazuje. W jej żyłach i duszy cygańsko-ukraińsko-polska mieszanka wybuchowa. Eksploduje na scenie gwarantując burleskowy kabaret uniesień. Jako 14-latka odłączyła się od taboru, by iść niezależnie swoją drogą. Tanecznym krokiem ze śpiewem na ustach ruszyła w Polskę i Europę. Zdobywała uznanie na licznych konkursach i festiwalach piosenki autorskiej, poetyckiej i aktorskiej. Obecnie łączy elektronikę z żywymi instrumentami, tworząc unikalną jakość.

Na swoim koncie ma występy z zespołem Pif Paf oraz współpracę m.in. przy tworzeniu oprawy muzycznej do spektakli Teatru Walnego, Sfera Niczyja oraz teatru tańca Grupy Przejściowej do spektaklu „Uroda życia”. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu rozrywkowego, a także multiinstrumentalistka – gra m.in na skrzypcach, flecie czy melodice. Co więcej, sama tworzy scenariusze do swoich teledysków.

28 czerwca odbyła się oficjalna premiera płyty Nataszy Topor pt. „Kobiety mego życia”. Autorskie, wpadające w ucho melodie i wielowarstwowe, niedopowiedziane, ale z życia wzięte teksty smakują razem jak chilli z wanilią. Muzyczne szaleństwo przeplata się ze słodką nastrojowością.Zobacz teledysk promujący płytę:Odsłuchaj album:
http://nataszatopor.bandcamp.com/album/kobiety-mego-ycia

Obecnie Natasza z zespołem BezRózuAniRusz biorą udział w konkursie Good Time Radio. Można ich wesprzec głosując na stronie: http://www.goodtimeradio.pl/glosuj,0,352 .

Dodaj komentarz

Inne newsy