Nowy teledysk "Niepokój" zespołu Coria!

Liczba wyświetleń: 1221
"Niepokój" to drugi singiel z pierwszej płyty zespołu Coria, której premiera zapowiadana jest na wiosnę 2014 roku. Coria to rockowe połączenie muzyków zespołu Symetria, grających między innymi support przed Guns N' Roses oraz wokalisty Tomasza Mrozka - półfinalisty programu Must Be The Music.

Zespół na swoim fanpage na facebooku teledysk zapowiedział tymi słowami: "Liczymy, że to co dla nas jest pasją dla Was stanie się nałogiem. Teledysk dedykujemy wszystkim tym, którzy kogoś stracili i tym których nam brakuje. "

Teledysk został nakręcony pod koniec sierpnia tego roku. Produkcją teledysku zajęła się firma MP Studios, natomiast montażem Piotr Strzała. Scenariusz napisał Dominik Stypa, który jest również autorem tekstu utworu.

"Praca na planie była dość ciężka, np. proszę sobie wyobrazić noszenie ciężkich kolumn, agregatu i całego sprzętu na Piaskownie gdzie warunki zbliżone były do tych panujących na pustyni. Mimo tego atmosfera była świetna. Ekipa MP Studios jak i my wiedzieliśmy po co się spotkaliśmy. Każdy miał swoje zadanie i starał się je wykonać jak najlepiej potrafi. Często przy produkcji klipu śmialiśmy się bez opamiętania. Kręcenie niektórych scen było po prostu zabawne. Efekt końcowy jest po prostu rewelacyjny. My jako zespół jesteśmy bardzo zadowoleni." -mówi Dominik Stypa, gitarzysta zespołu Coria.

Zapraszamy i zachęcamy do oglądania teledysku do utworu "Niepokój" !

Coria - "Niepokój"


Dodaj komentarz

Inne newsy