RDW - „Martwe uczucia” feat. PiH (nowy odsłuch!)

Liczba wyświetleń: 2647
Dostępna jest już najnowsza płyta RDW, pioniera trójmiejskiej sceny rap. Wydany nakładem wytwórni RPS Enterteyment album „W żyłach rap mam” jest pierwszą płytą z planowanej trylogii zatytułowanej „Między Niebem a Piekłem”. Prezentujemy odsłuch utworu „Martwe uczucia” z gościnnym udziałem PiHa.


foto mat. pras.

 – Wybrałem Adama do tego kawałka, bo jest on jednym z nielicznych raperów, którzy potrafią napisać coś ciekawego w tym klimacie i chciałem, aby to był mroczny kawałek o przegranej miłości i taki zrobiliśmy – mówi o współpracy z PiHem RDW. – Zawsze chciałem zrobić z nim numer, więc podczas wspólnego spotkania puściłem mu pilota tego utworu i powiedział, że w to wchodzi, a jak wyszło...przekonajcie się sami – zachęca.

„Martwe uczucia”To pierwsza podwójna płyta wydana w RPS Enterteyment. Oprócz premierowych 17 numerów zawiera bonusowy cd z remiksami oraz jeszcze jeden premierowy numer. – Płyta wyprodukowana została w charakterystycznym dla moich poprzednich dokonań klasycznym stylu, na samplowanych bitach z dużą ilością scratchów – mówi o nowym albumie RDW. – Większość numerów zostało nagranych w gdańskim SelektaStudio, poza utworem „Marzenia” feat Analogia & Tomasina). Za brzmienie końcowe odpowiada ekipa Otrabarwa Studio. Płyta zawiera sporo refleksyjnych rozkmin, życiówek, to coś dla każdego fana dobrego klasycznego rapu – dodaje.


foto mat. pras.

Album promują:
Klip do dwóch utworów „Intro” oraz „Mam”:

RDW "Intro"/"Mam" prod.GAJOS


Odsłuch utworu RDW feat. DWAZERA "Kartka długopis" (skrecz DJ WOJAK, prod.GAJOS)


RDW feat. Ben Benito „Chodź z nami”


Warto zwrócić uwagę na zagranicznych gości na płycie, którymi są M- Dot oraz Mayhem (of EMS) z Bostonu. Oto próbki ich możliwości:
http://www.youtube.com/watch?v=A4OvGQ1tyAo

http://www.youtube.com/watch?v=p7kB-Wl_2yg

Wśród pozostałych gości na płycie znaleźli się: Peja jako RPS, PiH, Gedz, Brahu, Miejski Dystrykt, Wigor, Jober, DWAZERA, Keszi & Ben Benito (ANALOGIA), Panika  i Kroolik UInderwood. Za skrecze są odpowiedzialni: DJ. Cent, Wojak i Lolo (13 CREW)
RDW działa na scenie od końca lat dziewięćdziesiątych. Jest współzałożycielem zespołu ANOLOGIA (Benek, Kaszalot), z którym wydał w 2004 roku płytę „Esensja Czysta” (Wielkie Joł). RDW to także niekwestionowany król beat boxu – wielokrotnie nagradzany najwyższymi wyróżnieniami w plebiscytach i konkursach – chętnie użyczał swojego talentu na płytach innych muzyków (m.in. WWO i DJ. Decks)

Więcej:
www.rpsenterteyment.com

Dodaj komentarz

Inne newsy