Posłuchaj nowego singla LEASH EYE!

Liczba wyświetleń: 1744
Nowy singiel LEASH EYE - “Fight The Monster” z wydanej pod koniec września trzeciej płyty zespołu “Hard Truckin’ Rock” jest już dostępny.Poprzedni singiel z nowej płyty cały czas utrzymuje się w czołówce listy TurboTop w Antyradio. Na “Me & Mr. Beam” można głosować tutaj: http://www.antyradio.pl/Turbo-Top
”Hard Truckin’ Rock” zbiera znakomite recenzje w mediach. Tytuł albumu jest jednocześnie nazwą dla stylu jakim muzycy Leash Eye określają graną przez siebie muzykę. W praktyce jest to mieszanka dużej ilości melodyjnego hard rocka rodem z lat 70-tych oraz elementów stoner-metalu czy też southern rocka. Brzmienie zespołu to osadzona sekcja rytmiczna wzbogacona o mięsiste gitary oraz przesterowane organy Hammonda. To wszystko okraszone niebanalnym, typowo hard-rockowym wokalem daje mieszankę klasyfikującą muzykę Leash Eye w kategoriach hard rocka na miarę XXI wieku.

Zespół Leash Eye z siłą wielkiej ciężarówki pędzi do przodu, podbijając polski rynek oraz kolejne serca fanów, trzymając się konsekwentnie swojego stylu. Doskonale pamiętamy ich duże sukcesy – zwycięstwo w konkursie Antyfest organizowanym przez Antyradio, które pozwoliło im zagrać na jednej scenie z takimi znakomitościami jak: Iron Maiden i Motorhead, a także wygraną w polskiej edycji Wacken Metal Battle, która zaprowadziła Leash Eye wprost na scenę Wacken Open Air! Nie można zapomnieć także o tym, że utwory z drugiego krążka „V.I.D.I.” zapewniły tej formacji dotarcie do międzynarodowego etapu konkursu organizowanego przez Hard Rock Cafe.

Tracklista płyty:
1. Fight The Monster
2. Me & Mr. Beam
3. The Nightmare Ain't Over
4. Passing Lane Blues
5. S.B.F. Anthem
6. Been Too Long
7. The Drag
8. On The Run
9. Twice Betrayed
10. The Age Ov Kosmotaur
11. Doin' it all wrong
12. Never Enough

Już 14 grudnia w warszawskim klubie Progresja Leash Eye będzie gwiazdą corocznego festiwalu Klasz Ov The Sejtans
Wystąpią:
Leash Eye
J.D. Overdrive
Wild Pig (muzycy Mech)
Blast You
+ gość

Leash Eye w sieci: http://www.leasheye.pl/ , https://www.facebook.com/leasheye

Dodaj komentarz

Inne newsy