Zmieniamy branżę muzyczną na dobre – nowa rekrutacja w AMM

Liczba wyświetleń: 2410
Właśnie mija rok, odkąd Akademia Menedżerów Muzycznych rozpoczęła swoją działalność.  To idealny moment by rozpocząć rekrutację do nowej edycji. To był dla nas bardzo intensywny rok, podczas którego z nowego projektu staliśmy się rozpoznawalną marką w polskiej branży muzycznej. Wszystko dzięki dwóm czynnikom: genialnym zajęciom prowadzonym przez wybitnych ekspertów i uczestnikom, którzy tak szybko chłoną wiedzę. – mówi Przemek Kubajewski, koordynator Akademii.
Organizatorzy AMM bardzo chwalą sobie obecną kadrę menedżerską, która szkoli adeptów polskiej branży muzycznej. Zmian w obsadzie nie będzie. Jak mówi Kubajewski – przez pół roku wybieraliśmy wykładowców, następnie ich weryfikacją były zajęcia, które perfekcyjnie przeprowadzili, także mamy pewność jakości naszych zacnych współpracowników.Drugi czynnik to Uczestnicy. Są naszą dumą - ich działania, to w jaki sposób wykorzystują wiedzę i kontakty nabyte podczas zajęć naprawdę przerosło nasze oczekiwania. W ciągu roku obserwujemy przemianę z naturszczyków w profesjonalistów.
Mimo, że rewolucyjnych zmian nie będzie, organizatorzy szykują nowe atrakcje dla studentów. Są to staże w firmach fonograficznych, managamentowych i eventowych, prelekcje z gośćmi reprezentującymi zachodnie rynki muzyczne, a także wymiany międzynarodowe dla najlepszych uczestników.

Co do kwestii technicznych, pozostają one bez zmian - kwota uczestnictwa to 7 tys. PLN z możliwością rozbicia tej kwoty nawet na 24 raty. Lokalizacją pozostaje  Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pierwsze zajęcia rozpoczną się 25 i 26 stycznia, będą odbywać się co miesiąc do grudnia 2014 (z przerwą na lipiec i sierpień).

Więcej informacji na www.akademiamm.pl. Możecie również kontaktować się telefonicznie – 797 209 878 lub mailowo – info@akademiamm.pl

Dodaj komentarz

Inne newsy