„Rain Charmer” – sprawdź najnowszy klip Maze Of Sound!

Liczba wyświetleń: 2616
Dziś ma miejsce ogólnopolska premiera najnowszego klipu promującego zapowiadany album grupy Maze Of Sound. Obraz do utworu „Rain Charmer”, który póki co dostępny jest także na EP-ce „Man in the balloon” miał już swoją prapremierę podczas jednego z koncertów zespołu, gdzie zebrał bardzo dobre recenzje.


foto mat. pras.

– Myślę, że w natłoku teledysków, jaki mamy dziś nasza propozycja będzie ciekawą alternatywą. – mówi Kuba Olejnik, wokalista Maze Of Sound. – Utwór „Rain Charmer” ma dla nas szczególne znaczenie i bardzo zależało nam na tym, zobrazować go w odpowiedni sposób. Zapraszam do obejrzenia! – dodaje muzyk.Klip do kawałka „Rain Charmer” to zapowiedź płyty, nad którą pracuje Maze Of Sound. Będzie to pierwszy duży album istniejącego od 2012 roku, ale składającego się z doświadczonych muzyków zespołu, który aktualnie negocjuje warunki wydawnicze. Planowana premiera płyty to marzec 2014 roku.
Zespół Maze Of Sound (Labirynt dźwięku) powstał w lutym 2012 roku w Łodzi. Ma już na swoim koncie sukcesy na gruncie rockowych festiwali. Grupa wystąpiła w wielu renomowanych klubach muzycznych w Polsce, m.in.: Wytwórnia, Scenografia, Lizard King (Łódź), Sztuki i Sztuczki, Fonobar (Warszawa) czy Od zmierzchu do świtu (Wrocław) oraz na koncertach plenerowych i charytatywnych (np. scena główna WOŚP 2012 w Pabianicach). W styczniu 2013 Maze Of Sound nagrał EPkę “Man in the balloon” zawierającą 3 kompozycje: “Rain Charmer”, “Animal” i “Man in the balloon”.

Więcej:
www.mazeofsound.com
www.issuu.com/mazeofsound/docs/oferta-wspolpracy-mazeofsound
www.facebook.com/pages/Maze-Of-Sound/384683201575874

Dodaj komentarz

Inne newsy