„Out of oxygen” – nowy klip Natalie Loves You!

Liczba wyświetleń: 1891
 „Words & Lies” – tak brzmi tytuł debiutanckiej płyty zespołu Natalie Loves You, jednej z najciekawszych zapowiedzi wydawniczych 2014 roku. Muzycy związani wcześniej z takimi formacjami, jak Iowa Super Soccer, Gutierez, czy Mofoplan zapraszają do sprawdzenia pierwszego klipu promującego nadchodzący album.


foto mat. pras.

Radiowa premiera singla odbyła się 14 grudnia na falach radiowej trójki w audycji Myśliwiecka 3/5/7. – Utwór opowiada historię o nocnych rozterkach i wojnie w głowie, nabierającej mocy w mroku – informuje zespół. – Gdy za kimś tęsknisz, oddychanie jest trudniejsze, a noc wydaje się trwać wiecznie… jedyne co możesz zrobić, to czekać na pierwsze poranne światło, które uspokoi cię, a potem zanurzyć się w świeżym powietrzu.Singiel „Out Of Oxygen” można odsłuchać i pobrać na oficjalnej stronie zespołu:  www.natalielovesyou.com.


okładka singla out of oxygen

 „Words & Lies” to jedenaście piosenek, w których emocje wysuwają się na plan pierwszy. Gniew, smutek, zwątpienie, radość, dziecięca naiwność i ciepło wypełniają ten krążek, który stał się zapisem wspomnień i przygód z życia bohaterki – mówią o płycie muzycy Natalie Loves You. Zespół tworzą Natalia Baranowska (vocal, ukulele, loop station), Grzegorz Chrząścik (piano, guitar), Piotr Sawicki (bass), Bartek Pluta (guitar, accordion, sampler) i Michał Piszczek (drums).
Album „Words & Lies” pojawi się na rynku w lutym 2014 roku.

Więcej:
 www.natalielovesyou.com
www.facebook.com/natalielovesyouband

Dodaj komentarz

Inne newsy