Znamy okładkę i tracklistę płyty Natalie Loves You!

Liczba wyświetleń: 3715
„Words & Lies” to tytuł oczekiwanej debiutanckiej płyty zespołu Natalie Loves You.  Muzycy związani wcześniej z takimi formacjami, jak Iowa Super Soccer, Gutierez, czy Mofoplan ujawnili okładkę oraz tracklistę zapowiadającego się na jedno z najciekawszych wydawnictw 2014 roku albumu.


foto. okładka albumu

Autorem okładki jest wrocławski artysta Robert Romanowicz. – Praca nad okładką płyty przypominała mi trochę tworzenie ilustracji książkowej, którą na co dzień się zajmuję – mówi. – Podobnie, jest tekst, do którego należy się odnieść, ale jest też muzyka nadająca całości niepowtarzalny klimat. Oczywiście miałem również sporo miejsca na własną interpretację. Dzięki temu powstał obraz, który w moim przekonaniu oddaje charakter płyty Words & Lies.

Oto tracklista albumu „Words & Lies”

1. Out Of Oxygen
2. Passenger Of The Night
3. All Good Traits
4. The Oak
5. The Weirdest Friend
6. Disappointment
7. Dandelion
8. Sinking In Paris
9. Green Balcony
10. Words And Lies
11. From Dusk Till Dawn


foto. mat. pras.

W grudniu na falach radiowej Trójki w audycji „Myśliwiecka 3/5/7” odbyła się premiera pierwszego singla promującego płytę, czyli utworu „Out Of Oxygen”. Niedługo potem światło dzienne ujrzał klip do zbierającej świetne recenzje kompozycji  – Utwór opowiada historię o nocnych rozterkach i wojnie w głowie, nabierającej mocy w mroku – informuje zespół. – Gdy za kimś tęsknisz, oddychanie jest trudniejsze, a noc wydaje się trwać wiecznie… jedyne co możesz zrobić, to czekać na pierwsze poranne światło, które uspokoi cię, a potem zanurzyć się w świeżym powietrzu.

Natalie Loves You - "Out of oxygen"


Singiel „Out Of Oxygen” można odsłuchać i pobrać na oficjalnej stronie zespołu:  www.natalielovesyou.com.
 „Words & Lies” to jedenaście piosenek, w których emocje wysuwają się na plan pierwszy. Gniew, smutek, zwątpienie, radość, dziecięca naiwność i ciepło wypełniają ten krążek, który stał się zapisem wspomnień i przygód z życia bohaterki – mówią o płycie muzycy Natalie Loves You. Album „Words & Lies” pojawi się na rynku w lutym zostanie wydany nakładem Fenix Music.
Zespół tworzą Natalia Baranowska (vocal, ukulele, loop station), Grzegorz Chrząścik (piano, guitar), Piotr Sawicki (bass), Bartek Pluta (guitar, accordion, sampler) i Michał Piszczek (drums).

Więcej:
 www.natalielovesyou.com
www.facebook.com/natalielovesyouband

Dodaj komentarz

Inne newsy