„CNO 2” Slums Attack już za miesiąc! Zamów preorder!

Liczba wyświetleń: 1013
  Już 15 września na rynku pojawi się najnowsza płyta legendy polskiego rapu, Slums Attack. Album „CNO 2” jest już dostępny w specjalnej przedsprzedaży.


foto mat. pras.

  Edycja specjalna w preorderze zawiera dwie płyty CD, na którch znajdują się premierowe utwory plus drugi CD z instumentalnymi – mówi Peja. – Edycja specjalna jest rozszerzona także o pakiety promocyjne. – Tytułowe oblicze ma odnosić się do rymów, stylu muzycznego oraz kooperacji z innymi hip hopowymi ekipami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.
  Długo pracowaliśmy nad tym albumem. Chcemy pokazać, że „Reedukacja” nie była jednorazowym strzałem, że SLU nie stoi w miejscu, że wciąż się rozwijamy i nadal podnosimy poprzeczkę sobie oraz innym – dodaje muzyk.
  Na płytę „CNO2” złoży się 19 premierowych utworów, na których usłyszeć będzie można gości zarówno z Poznania, Polski, Europy jak i USA. Na płycie, oprócz rapującego Peji usłyszymy: Śliwę, Gandziora, Kroolika Underwood, Pezeta, Trzeci Wymiar, Tewu oraz klasycznych przedstawicieli nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace. Ukoronowaniem europejskiej trasy zespołu jest utwór „Radio Wolna Europa” na którym pojawią się artyści m.in. z Czech, Litwy, Szwecji, Niemiec, Włoch, Belgi i Anglii. Krążek promować będą takie klasyki jak: „ZONA” z featuringiem Glacy (My Riot), „Ideologia bloków” z gościnnym udziałem Pezeta, „Musisz przetrwać”, „CNO2”, „Hip Hop wciąż żywy” z Trzecim Wymiarem, „The Bridge” z Masta Ace czy „Colabo” z ONYX i Tewu.


foto mat. pras.

  Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest DJ. Decks, autor wszystkich podkładów. Mix to, jak w przypadku poprzednich albumów Peji, ekipa WHR. Wszystkie teksty i podkłady na „CNO 2” zostały starannie wyselekcjonowane przez Rycha. I choć okładka jest nawiązaniem do klasycznej produkcji z 1999 roku („Całkiem Nowe Oblicze”) należy spodziewać się najbardziej dojrzałego albumu spośród pięciu ostatnio wydanych w ciągu zaledwie 4 lat. „CNO 2” to kontynuacja światopoglądu i obserwacji zaprezentowanych na „Na Serio” i „Reedukacji”.Premiera płyty odbędzie się 15.09.12 nakładem firmy Fonografika, która odpowiedzialna jest również za jej dystrybucję.
  Już dziś wiemy, że sprzedażowo nie ustąpi „Reedukacji” a dla fanów SLU będzie nie lada gratką.

Preordery:

http://www.rapportal.pl/news/preorder-rapportal-edycja-limitowana-slums-attack-cno2-2cd/14018

http://www.rapportal.pl/shop/shop

Odliczanie:

www.cno2.pl

Więcej:

www.pejaslumsattack.pl

www.facebook.com/pejaslumsattack

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.fonografika.pl

Zobacz podobne newsy:

Dodaj komentarz

Inne newsy