Legenda powraca! Nowa płyta Hammer w listopadzie!

Liczba wyświetleń: 1226
  Listopad będzie ważnym miesiącem dla polskiej sceny metalowej. Na rynku pojawi sięnowa płyta legendy ciężkiego grania, zespołu Hammer.


foto mat. pras.

  Wydawnictwo zatytułowane „Mind Crushing Hammer” ukaże się nakładem RDS Music. Na płytę zaproszono gości – pierwszą ligę polskiego metalu!
  Wracamy w mocnym, metalowym stylu! – mówi Adam Harris, basista Hammer. – Choćskład jest odświeżony, bije w nas stalowe serce mocnego,nowoczesnego thrashu z potężną dawką melodyki i klimatów, których raczej na innychpłytach nie usłyszycie. Na jesień planujemy trasękoncertową, zaś w listopadzie światło dzienne ujrzy specjalna płyta. „Mind CrushingHammer” jest wydawnictwem podsumowującym 25letniąhistorię Hammer. Znajdą się na niej znakomici goście, śmietanka polskiego rockmetalu: m.in. Wojciech Hoffman, Roman Kostrzewski, Andrzej Nowak,Titus, bracioa Cugowscy, Krzysztof Pistelok, Piotr Mańskowski, Krzysztof Oset iwielu, wielu innych! Płyta będzie oczywiście utrzymana w klimaciemocnego metalu w starym stylu, ale nie zabraknie na niej powiewów nowoczesności.Widzimy się na koncertach! – dodaje muzyk.
  Hammer powstał w połowie lat 80tych, od początku cieszył się dużą popularnością ibył jedną z pierwszych kapel metalowych przecierającychszlaki gatunku w Polsce. Formacja była pierwszą w Polsce, która nagrała i wydałapłytę w Niemczech (Shark Records).


foto mat. pras.

  Istnienie zespołu naznaczone jest licznymi wzlotami i upadkami, zdarzały się zawieszenia działalności.Zawsze jednak Hammer mocą Wolfa Kohlera wokalisty podnosiłsię z popiołów. W bieżącym 2012 roku formacja w odświeżonym składzie powraca wwielkim stylu z nową płytą, na której jako gościespecjalni pojawiają się przedstawiciele tak uznanych dla polskiej sceny zespołów,jak Kat, Turbo, Wolf Spider, Acid Drinkers, Tsa, Kreon i inne.
  Wspierany przez RDS Music, Hammer planuje na stałe zagościć na polskich scenachmuzycznych.
  Raport ze studia:Więcej:

http://hammer25.manifo.com/
http://www.ironmedia.com.pl/


Zobacz podobne newsy:

Dodaj komentarz

Inne newsy