„Ostatnia deska ratunku” – sprawdź trailer najnowszego klipu Śliwy!

Liczba wyświetleń: 742
Wkrótce swoją premierą będzie miał trzeci klip promujący wydaną 17 marca debiutancką płytę poznańskiego rapera Śliwy. Tym razem wideo powstanie do utworu „Ostatnia deska ratunku” z gościnnym udziałem Peji.

– To trzeci klip promujący mój debiut – mówi Śliwa. – Obraz powstał do ważnego dla mnie kawałka, gdyż pojawia się w nim także Peja. Za całość odpowiedzialna jest ekipa IXLITER FILMY, udało nam się stworzyć naprawdę ciekawy scenariusz. Premiera już wkrótce, zapraszam! – dodaje muzyk.

Trailer klipu:Debiut Śliwy zatytułowany „Pełen etat” jest dostępny od 17 marca. Na płycie nie zabrakło ciekawych gości takich, jak m.in.: Kobra, Bezczel, Kubieszew, RPS, Vixen, Gandzior czy choćby Kroolik Underwood. Młodego rapera od strony producenckiej wspierali DJ. Decks (realizacja) oraz Hirass (produkcja muzyczna).

– Przyznam, że przyjęcie albumu „Pełen etat” Śliwy przerosło moje oczekiwania – mówi Rychu Peja, właściciel wydawnictwa RPS Enterteyment. – Nie słabnie zainteresowanie płytą, z pewnością kolejny po klipach do utworów „Pełen etat” i „Nie mów, że nie” teledysk jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę wokół tego wydawnictwa.

„Nie mów, że nie”


„Pełen etat”


Więcej:
http://www.youtube.com/AspiratioCrew
https://www.facebook.com/AspiratioCrew
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002787066186
http://www.facebook.com/patryk.sliwinski1
www.rpsenterteyment.com
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

źródło Iron Media

Zobacz podobne newsy:

Dodaj komentarz

Inne newsy