Eris Is My Home Girl – premiera nietypowego klipu!

Liczba wyświetleń: 2799

foto mat. pras.

  Dziś (16.08.2012) o godzinie 20:00 odbyła się premiera niespotykanego, jak na polskie realia „lirycs video” tj. klipu tekstowego do utworu „Skyless” zespołu Eris Is My Homegirl. Utwór ten stanowi debiutancki singiel jednego z najbardziej kontrowersyjnych grup muzycznych w naszym kraju. Zespół pracuje nad płytą – „Skyless” jest próbką tego, czego można się spodziewać po nadchodzącym albumie zespołu.


foto mat. pras.

  Powoli kończymy bardzo udany sezon koncertowy – mówi Ernest Kozłowski, wokalista Eris Is My Homegirl. – Wkrótce wchodzimy do studia i rozpoczynamy proces nagrywania materiału na płytę. W międzyczasie postanowiliśmy zaprezentować dość nietypowy, jak na nasze polskie standardy „lirycs video”. Jest to nowa forma prezentacji utworów, która na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych cieszy się coraz większą popularnością. Polega ona na dynamicznej prezentacji tekstu utworu, który staje się głównym bohaterem naszego nietypowego klipu – dodaje muzyk.
  Korzenie zespołu Eris Is My Homegirl sięgają 2008 roku, jednak za właściwy początek działalności składu można uznać 2011 rok, kiedy dołączył do nich obecny wokalista Ernest Kozłowski. Muzyka zespołu to niekonwencjonalne połączenie trancecore/crabcore/metalcore. Swoją popularność zawdzięczają drugiej edycji popularnego programu telewizyjnego „Must Be The Music. Tylko Muzyka”, w którym dzięki głosom publiczności zajęli drugie miejsce. Występ w MBTM stał się dla zespołu przepustką do wielu ważnych wydarzeń kulturalnych m. in. udział w Sylwestrze z Polsatem u boku Maryli Rodowicz; support przed koncertem Kory w warszawskiej Stodole czy występ na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
W przeciągu zaledwie pięciu miesięcy zagrali z takimi kapelami jak Here Comes The Kraken, Eskimo Callboy, Shoot The Girl First oraz z VADER podczas dwutygodniowej trasy koncertowej „Blitzkrieg VI”, jednej z najpopularniejszych metalowych imprez w naszym kraju. Obecnie EIMH pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Zespół ma wiele muzycznych planów oraz celów do osiągnięcia, które usilnie starają się zrealizować. Mimo swojej etykietki ‘najbardziej kontrowersyjnej kapeli ostatniego roku’, są też jednymi z najciężej pracujących nad swoim rozwojem ekip na polskiej rockowo-metalowej scenie.

Oceńcie sami, jak Wam się podoba najnowszy lirycs video zespołu Eris Is My Homegirl?Więcej:

www.facebook.com/ErisIsMyHomegirl

www.facebook.com/onewaytourbooking

źródło: Iron Media

Zobacz podobne newsy:

Dodaj komentarz

Inne newsy