Kala & Dolcevita – sprawdź najnowsze one shot video!

Liczba wyświetleń: 1053

foto mat. pras.

W sieci pojawiło się one shot video stworzone na potrzeby powstającej płyty projektu Kala & Dolcevita. Obraz kręcony technika jednego, długiego ujęcia powstał do utworów „Biznes” oraz „Hejtuj mnie”.
  Te utwory to dwa totalnie różne kawałki, dwie różne myśli i dwa tematy stworzone na potrzeby OneShotVideo, które pojawia się na naszej płycie – komentuje Kala. – Producentami obu utworów są Blaze, reprezentant białostockiej sceny rapowej oraz Welon Album, którego wydawcą jest RPS Enterteyment ukaże się za kilka miesięcy. Na tę chwilę trwają przygotowania. – dodaje.

Kala & Dolcevita „Biznes" prod. Blaze /”Hejtuj mnie" prod. Welon  Duet Kala & Dolcevita to reprezentantki Białegostoku. Po koniec maja bieżącego roku media ogłosiły współpracę projektu z wytwórnią Rycha Peji RPS Enterteyment. – Uważam, że pierwiastek kobiecy wpłynie kojąco na mocno zmaskulinizowany skład RPS Enterteyment – śmieje się Peja. –  A na poważnie, twórczość dziewczyn jest na tle polskiego hip-hopowego krajobrazu bardzo interesująca i niespotykana. Cieszę się, że mogę przybliżyć rap tego wyjątkowego duetu szerszej grupie odbiorców – dodaje.Płyta projektu Kala & Dolcevita ukaże się za kilka miesięcy.


foto mat. pras.

Zobacz podobne newsy:

Dodaj komentarz

Inne newsy