GrooveBusterz

Liczba wyświetleń: 3276
  Z wielką radością informujemy, że na naszym portalu swoją muzykę udostępniła gwiazda muzyki house i disco zespół GrooveBusterz. Oczywiście możecie już dziś pobierać ich utwory w celu tworzenia do nich teledysków. Zespół jest również otwarty na propozycje remixów, w tym celu należy wysyłać wiadomości na profilu: http://www.klipon.pl/index.php?lang=pl&m=about&id=72

  Formacja GrooveBusterz powstała pod koniec 2006 roku z inicjatywy Camey Records. Członkowie grupy są osobami, które od lat działają na muzycznym rynku udzielając się w ogromnej ilości projektów z różnych gatunków muzycznych. Połączyła ich przyjaźń oraz oczywiście miłość do muzyki. GrooveBusterz czyli: wokalistka oraz autorka muzyki Cayra, wokalista oraz autor tekstów i muzyki Bezik oraz producenci, autorzy muzyki Alchemist Project. Utwory GrooveBusterz to niezwykłe połączenie wielu gatunków muzyki klubowej takich jak elektro house, house, disco, funky i innych.


GrooveBusterz - Talk To Me - Sopot Hit Festiwal 2009Cayra (Edyta Przytulska)
Obecnie jeden z najmocniejszych żeńskich głosów na polskiej scenie muzycznej. Współpracowała z wieloma zespołami i znanymi artystami, m.in.: Michałem Milowiczem, Trzecim Wymiarem, Teką, Borixonem, Nowatorem, Mlekiem klubową formacją East Clubbers czy muzykami: Michałem Dąbrówką oraz Wojtkiem Pilichowskim. Debiutowała w Opolu wraz z Trzecim Wymiarem i raperem oraz producentem Teką. Przygodę z Camey Records zaczynała w projekcie Chix. Trzy dziewczyny tworzące mieszankę R'n'B oraz Pop. Obecnie zaangażowana jest wyłącznie w projekt GrooveBusterz oraz pracuje jako prezenterka w ITV.

GrooveBusterz


  Bezik (Mariusz Bereziak)
Autor tekstów, muzyki oraz wokalista w jednym. Swoja przygodę z Camey Records rozpoczął jako realizator, producent i członek formacji Pnoumatik z którą wydał w 2001 roku płytę "Pnoumatik". Współpracował przy licznych produkcjach i nagraniach takich artystów jak: Teka, Borixon, Onar, Lerek i Nowator, Pezet, Trzeci Wymiar, D-Bomb, Kevin Aiston, Krzysztof "Jary" Jaryczewski, Honeys, Pih, Skazani Na Sukcezz, Marco Bocchino oraz wielu innych. Swoje fascynacje muzyczne pokłada w rytmach R'n'B, soul, funky, house, dance i disco.

GrooveBusterz


  Sławę zespołowi GrooveBusterz przyniósł pierwszy singiel "Destiny", który w chwile po premierze stał się ogólnopolskim mega hitem, emitowanym przez wszystkie największe radia oraz telewizje na terenie całej Polski. Wielokrotnie utwór znajdował się na pierwszych miejscach list przebojów takich rozgłośni radiowych jak Eska, Rmf Maxxx czy Radiostacja (dziś Planeta Fm). Kolejnym singlem zespołu, który tylko i wyłącznie potwierdził niezwykle przebojowy potencjał grupy jest najnowszy "Superlover". Tak samo jak "Destiny" utwór ten stał się jednym z najpopularniejszych utworów granych przez rozgłośnie radiowe oraz stacje telewizyjne w całym kraju. Zespół jednak nie spoczął na przysłowiowych laurach i na przełomie 2008/2009 roku wydał kolejny singiel "Talk To Me", który tak jak poprzednie superprodukcje wieńczy ogromne sukcesy i zapewnił zespołowi czołowe miejsce na klubowej scenie. Dzięki tak świetnej formie artystycznej GrooveBusterz wystąpili m.in.: Hity Na Czasie Białystok 2008, Sopot Hit Festiwal 2009, Hity Na Czasie Warszawa 2009, Sopot Hit Festiwal 2009 oraz na wielu innych znaczących koncertach w całej Polsce.

  GrooveBusterz to nie tylko muzyka i wokal, ale także taniec. Za choreografię i wizerunek sceniczny odpowiedzialna jest profesjonalna grupa taneczna co zauważyć można na niezwykle żywiołowych i dynamicznych koncertach grupy.

GrooveBusterz


  W 2009 roku pojawiła się na rynku długo oczekiwana płyta "First Step". Album "First Step" to piętnaście tanecznych utworów, z których każdy ma szanse zostać hitem. Warto dodać, że zespół GrooveBusterz został nominowany do nagrody Eska Music Awards 2009 w kategorii zespół roku. Album GrooveBusterz "First Step" to pozycja obowiązkowa dla fanów najlepszej tanecznej muzyki na najwyższym, światowym poziomie!

  W wakacje 2009 roku GrooveBusterz brał udział w zdjęciach do filmu „SkarLans” według pomysłu Krzysztofa „Gorzkiego” Gorzkiewicza oraz Pawła Bilskiego. W filmie poza GrooveBusterz można będzie zobaczyć: Kasię Cichopek, Krzysztofa Ibisza, Miśka Koterskiego, Wiktora Zborowskiego, Rafała Mroczka, Matyldę Damięcką, Monopol, Bartek D-Bomb oraz wiele innych znanych postaci. GrooveBusterz również znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do filmu.

GrooveBusterz


  Poza pracą w studiu oraz koncertowaniem formacja udziela się także w licznych projektach charytatywnych. Ostatnim owocem jest utwór dla fundacji DKMS „ Pomaganie jest TRENDY „ Gdzie zespół był odpowiedzialny za produkcje i muzykę do utworu zaś pomysłodawcą i autorem tekstu był Krzysztof „ Gorzki „ Gorzkiewicz. Obok Cayry i Bezika w utworze zaśpiewali: Krzysztof Ibisz, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed, Magda Femme, Gorzki, Piotr Świerczewski, Alicja Węgorzewska, Paula Marciniak oraz brat tragicznie zamordowanego rapera Tupacka Shakura Mopreme Shakur.
Obecnie zespół pracuje nad swoją nową płytą, która ku zdziwieniu wszystkich fanów zespołu zostanie nagrana w języku polskim. Będzie to produkcja zrobiona we współpracy z czołowym polskim autorem tekstów Markiem Dutkiewiczem. GrooveBusterz wziął „na warsztat” teksty Marka i zamierza nadać im typowo klubowy charakter. „Szklana Pogoda”, „Aleja Gwiazd”, „Podaruj Mi Trochę Słońca” czy „Słodkiego Miłego Życia” to tylko namiastka tego co znajdzie się na płycie.


Tocci Variacci - Bóg Lansu - UrbanCityMix by Bezik


Dodaj komentarz

Inne newsy