Przedstawiamy najnowszy klip zespołu Future Folk do piosenki "Holny wietrze"

Liczba wyświetleń: 1930

foto mat. pras.

Teledysk pokazuje dwie największe pasje wokalisty zespołu, Staszka, który nie wyobraża sobie życia bez muzyki i sportu. Dynamiczne, sportowe elementy przenikają się z tajemniczymi i nieokiełznanymi górskimi szlakami tworząc nowoczesną całość. Takie połączenie tradycji ze współczesnością idealnie oddaje ducha zespołu, który konsekwentnie podąża obranym przez siebie muzycznym szlakiem. Zwieńczeniem obrazka są ujęcia klubowe, które idealnie oddają atmosferę koncertów Future Folk: to energia w najczystszej postaci wytworzona zarówno przez słuchaczy jak i samych artystów, której mało kto jest w stanie się oprzeć.

Future Folk - Holny Wietrze


Autorem klipu jest Łukasz Gabryelski, świetnie zapowiadający się w tym fachu Zakopiańczyk. Łukasz także jest fanem gór, stąd pełne pasji i charakteru obrazy.

Future Folk to innowacyjny projekt, który łączy muzykę taneczną z góralszczyzną. Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin rodem z Zakopanego wnoszą typowe dla regionu elementy tradycji ludowej, a Matt Kowalsky wzbogaca całość o nowoczesne brzmienia.

Warto też wspomnieć, że trio występuje obecnie w najnowszej edycji talent-show Must Be The Music (Polsat) - 4 razy TAK w półfinałach i wciąż ma szansę na wielki finał dzięki głosowaniu na „Dziką kartę”.

Więcej informacji na:

FUTURE FOLK na FB: https://www.facebook.com/futurefolk?ref=ts&fref=ts
FUTURE FOLK strona www: http://www.futurefolk.pl/

Dodaj komentarz

Inne newsy