Kolejny klip i zapowiedź płyty od HZOP!

Liczba wyświetleń: 1003
Lubelski raper HZOP pracuje nad kolejnym albumem. Świetnie przyjęty krążek „Drogowskazy życia” już na początku września doczeka się kolejnego promującego go klipu. Tym razem obraz powstanie do utworu „Publiczni wrogowie”

Cały czas pracuję nad nową płytą, której premierę planuję na 2013 rok – mówi HZOP. – Oczywiście materiał chcę wydać w RPS Enterteyment. Kręcimy trzeci klip promujący płytę „Drogowskazy życia” do utworu „Publiczni wrogowie”, gościnnie Lukas OM oraz Bosski Roman. Klip ujrzy światło dzienne we wrześniu. W miedzy czasie wyjdzie również spontaniczny klip do utworu „Lubelski charakter”, który robimy wraz z ekipą Odgłosy Miasta i Nietoperzem SGP. Okres od wydania płyty w RPS to bardzo pozytywny czas, dzięki legalnej płycie zaczęło dużo się dziać, są koncerty, dużo ludzi zaprasza na gościnne zwrotki. Dzięki płycie, stałem się bardziej rozpoznawalny, było warto wydać płytę u Rysia i jestem mu bardzo wdzięczny za to, że uwierzył razem ze mną w ten materiał i chciał mnie w swojej drużynie RPS`u – dodaje raper.

Klip do utworu „Każdy z nas” (feat. Peja i DDK):HZOP ma już na koncie wydany nieoficjalnie w grudniu 2010 roku krążek „W imię zasad”. Już wówczas muzykowi udało się zainteresować swoją twórczością wytwórnię RPS Enterteyment. - Poprzedni, nielegalny album HZOP „W imię zasad” został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał na nim olbrzymi potencjał – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania oficjalnej płyty, nie zastanawiałem się długo. I nie zawiodłem się, „Drogowskazy życia” to bardzo dobry materiał. Czekam na kolejne posunięcia tego artysty – dodaje.

Więcej:

www.facebook.com/HZOPofficial
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.rpsenterteyment.com

źródło: Iron Media

Dodaj komentarz

Inne newsy