Najnowszy klip Śliwy już wkrótce!

Liczba wyświetleń: 875
– Za produkcję klipu odpowiedzialna jest ekipa 9liter Filmy, obraz powstawał w Poznaniu – mówi Śliwa. – Pomimo tego, że pogoda nie sprzyjała, udało nam się stworzyć coś naprawdę ciekawego. Premiera klipu do kawałka „Ostatnia deska ratunku” odbędzie się najprawdopodobniej jeszcze w lipcu. Zachęcam do sprawdzenia! – dodaje młody raper.

Zobacz wideo zapowiedź:Debiut Śliwy zatytułowany „Pełen etat” jest dostępny od 17 marca. Na płycie nie brakuje ciekawych gości takich, jak m.in.: Kobra, Bezczel, Kubieszew, RPS (Peja), Vixen, Gandzior czy choćby Kroolik Underwood. Młodego rapera od strony producenckiej wspierali DJ. Decks (realizacja) oraz Hirass (produkcja muzyczna).

– Przyznam, że przyjęcie albumu „Pełen etat” Śliwy przerosło moje oczekiwania – mówi Rychu Peja, właściciel wydawnictwa RPS Enterteyment. – nie słabnie zainteresowanie płytą, z pewnością kolejny po klipach do utworów „Pełen etat” i „Nie mów, że nie” teledysk jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę wokół tego wydawnictwa – dodaje muzyk

Klipu „Pełen etat”:Więcej:

http://www.youtube.com/AspiratioCrew
https://www.facebook.com/AspiratioCrew
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002787066186
http://www.facebook.com/patryk.sliwinski1

www.rpsenterteyment.com
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

źródło: Iron Media

Dodaj komentarz

Inne newsy