Raperka Mi-La debiutuje singlem "Dziwię się"

Liczba wyświetleń: 1480

foto mat. pras.

„Wsiąkam w beton, tak jak krew wsiąka w bandaż. Od dziwnego świata detoks, odbijam, bo nie ogarniam” – tak opisuje samą siebie Mi-La na debiutanckim singlu „Dziwię się” z jej nadchodzącej płyty „Miejskie gawędy o miłości i zbrodniach”, która ukaże się nakładem wydawnictwa My Music. Sceny do stworzonego przez Serwus Media klipu do nakręcono w warszawskich plenerach. Nie mogło być inaczej. To tam Mi-La mieszka i tam napisała gorzkie i do bólu szczere słowa do tego niebanalnego kawałka.

Mi-La - "Dziwię się" (prod. Święty)No i ta muzyka… Hipnotyczny sam w sobie bit Świętego zyskuje jeszcze większą głębię dzięki dźwiękom saksofonu Pawła Mamryka i basu Adama Gordona. Do tego na gramofonach „robi robotę” nieoceniony DJ Flip. W ten sposób otrzymujemy perełkę, która nieźle podsyca apetyt na całość „Miejskich gawęd o miłości i zbrodniach”.

Mi-La rapuje w refrenie „Dziwię się”, że „ci, co mniej wiedzą, śpią spokojnie”. No to my na przekór gwarantujemy, że o nadchodzącej płycie dowiecie się stopniowo coraz więcej, aż w końcu nie będziecie mogli spokojnie spać z niecierpliwości, by ją wreszcie dorwać w swoje ręce. Ale to już tylko kilka tygodni. Wytrzymacie, będzie warto.

Dodaj komentarz

Inne newsy