Zobacz najnowszy klip Głovy i Subcitrusa

Liczba wyświetleń: 913
Przedstawiamy Wam klip do kawałka "Pacjent" z nadchodzącej epki Głovy i Subcitrusa "Pod prąd". Utwór opowiada o pewnym jegomościu, który ląduje w szpitalu z objawami specyficznej choroby...jakiej? Sprawdźcie sami.

Głova & Subcitrus - Pacjent (Pod prąd EP)Ep „Pod prąd” to mieszanka elektronicznych, wyrazistych bitów Subcitrusa z tekstami Głovy, który mocno skupił się na zabawie słowem. Razem niczym Victor Frankenstein, powołali do życia monstrum, które swą innowacyjnością zaskoczy niejednego odbiorcę. Nie pragnęli owinąć się wygodną otoczką subkultury hip-hopowej. Skierowali swe skrzydła w nieco innym kierunku, łapiąc wiatr który poniósł ich na tereny wcześniej niezbadane. Co wyniknęło z tej wojaży? To już Wam pozostawiamy ocenę drodzy słuchacze.

Biografie artystów:

Głova-  swe pierwsze kroki na poznańskiej scenie hip-hopowej stawiał jako bitewny mc, biorąc udział w wielu bitwach freestylowych. Od dawna liczyła się dla niego zabawa słowem i moc improwizacji. Sukcesywnie zdobywał on szacunek wśród swych kamratów, nie tylko jako raper ale również jako animator kultury hip-hopowej. Zorganizował wiele eventów,  przeprowadził dziesiątki wywiadów ze znanymi raperami z Polski i z zagranicy oraz nieustannie gdzie tylko może szerzy wiedzę na temat hip-hopu. Swój liryczny fechtunek szlifował przez wiele lat, co doprowadziło go do stworzenia dzieła, które to pieczołowicie pragnie umieścić na swej półce – „Pod prąd EP”.

Subcitrus- aktywny praktykant w zakonie kształtowania brzmień. Od dzieciństwa zakochany w dźwiękach maszyn perkusyjnych i syntezatorów. Podążając za swoja pasja zgłębiał tajniki produkcji muzyki oraz uczył się inżynierii dźwięku, po czym założył studio dźwiękowe February i organizację  Blender Art.

Dodaj komentarz

Inne newsy