Młody PSZ i Projekt W.E.S.T. – dwie premiery od RPS Enterteyment!

Liczba wyświetleń: 1308
Młody PSZ, producent i raper, przedstawiciel andrychowskiego podziemia oraz poznański Projekt W.E.S.T. wydali 18 maja swoje płyty. Oba krążki ukazały się nakładem RPS Enterteyment.


foto mat. pras. okładka albumu

Młody PSZ to utalentowany MC i producent pochodzący z Andrychowa powiązany z zespołem BPC. – Wierzę, że dałem z siebie wszystko, tworząc materiał na swoją pierwszą oficjalną płytę – mówi Młody PSZ raper oraz producent muzyki na swojej płycie. – Cieszę się, że ta płyta jest w 100% moja, sam napisałem teksty i sam stworzyłem podkłady i właśnie, dzięki temu klimat płyty jest taki, jaki chciałem żeby był. To wszystko w całości dobrze brzmi i dobrze się tego słucha. Wszystkie podkłady zostały zrobione przeze mnie  na klasycznym samplerze MPC 2000 xl, wokale zostały zarejestrowane w Salut studio. Gościnnie na płycie pojawili się Husar z Libiąża, Wojtas WLB z Woliborza, moje ziomki ze składu BPC czyli Duban i Pajonk oraz mój brat Pszczoła w tytułowym kawałku „Drugi początek”. Skrecze zrobił Pan zimna Łapa. Ta płyta jest mocno podziemna, tworzyłem ją trochę czasu i przez ten czas przewijał się różny klimat i nasuwały się różne spostrzeżenia i z tego wynikło 16 kawałków, które odzwierciedlają moją osobę i mój rap. Klimat, jaki przewija się na płycie nie jest jednostajny. Jest hardkor, jak np. w przypadku nagrania z Dubanem czy z moim bratem, jest chillout, jak w przypadku nagrania z Husarem i Wojtasem WLB, i jest też nawet jeden naprawdę mocny klubowy numer, w którym odważyłem się nagrać śpiewany refren – żartuje muzyk.

Promomix płyty „Drugi początek” :
foto mat. pras. okładka albumu

„Projekt W.E.S.T. - Wolumin Pierwszy” to 12 premierowych utworów, zabarwionych prawdziwym west coastowym brzmieniem. Gościnnie udzielił między innymi także przedstawiciel podziemnej sceny Los Angeles - Parlay Starr, reprezentujący dzielnicę South Central, mający na koncie współpracę z takimi postaciami jak DJ Quik, Kokane, Yukmouth, WC, 2nd II None czy Crooked I. Za brzmienie płyty odpowiadają praktycznie w całości producenci z Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych - jedynym wyjątkiem jest obecność polskiego specjalisty od g-funkowych klimatów - Rutrana (RTN).
 - Myślę, że nie mamy się czego wstydzić. Stworzyliśmy razem fajny materiał, który powinien się spodobać słuchaczom, przede wszystkim tym, którzy lubią to klasyczne, przepełnione funkiem brzmienie zachodniego wybrzeża – mówi główny inicjator powstania krążka, Mietek.

„Projekt W.E.S.T. - Wolumin Pierwszy”:


Album Młodego PSZ „Drugi Początek” oraz „Projekt W.E.S.T. - Wolumin Pierwszy” mają swoje premiery dziś – 18 maja – i ukazują się nakładem RPS Enterteyment.

Więcej:
www.rpsenterteyment.com

Dodaj komentarz

Inne newsy