XX lat Slums Attack – oficjalny plakat, goście i klip!

Liczba wyświetleń: 2122
W bieżącym roku mija 20 lat od założenia przez Peję legendarnej formacji Slums Attack. Zespół z tej okazji przygotowuje specjalny koncert i wydaje jubileuszową płytę zatytułowaną „20/20 Evergreen”. Zespół zaprezentował oficjalny plakat koncertu, gości oraz zapowiada premierę klipu

Jubileuszowy koncert odbędzie się 26 października w poznańskiej Hali Arena. Oprócz Slums Attack na scenie pojawią się wyjątkowi goście: Hemp Gru, Wzgórze Ya-Pa 3, Kaliber 44, Tewu, Kali, Lukasyno & Non Koneksja, KaeN, HZOP, Glaca, Gandzior, Kroolik Underwood, Sheller, Paluch, Śliwa & Aspiratio Crew, Projekt W.E.S.T., Kuba Leciej, DVJ Rink, DJ. Story. Imprezę poprowadzi Ryfa Ri, którą będziecie mieli okazję poznać bliżej za sprawą drugiej edycji programu ŻywyRap! Na początku nadchodzącego tygodnia Peja i Decks poinformują o dokładnej rozpisce godzinowej imprezy.

Choć to koncert jubileuszowy ma być najważniejszym wydarzeniem w tegorocznych obchodach 20lecia Slums Attack, fani formacji czekają na jubileuszowe wydawnictwo, czyli płytę „20/20Evergreen”. Ma to być podwójna płyta – na każdym krążku po dwadzieścia utworów. W najbliższą niedzielę (20.10.) o 21:00 odbędzie się premiera klipu do pierwszego singla z płyty, utworu „20/20”, który już teraz dostępny jest również na ITunes.

Link do utworu „20/20” (odsłuch):Przypomnijmy, 26 października w poznańskiej Arenie odbędzie się koncert specjalny z okazji 20-lecia Slums Attack. Tak jak w poprzednich latach (10 lat SLU, Piętnastak), możemy spodziewać się nie małych emocji i wspaniałego muzycznego widowiska na najwyższym poziomie. Bilety w przedsprzedaży dostępne w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju w cenie - 65zł przedsprzedaż oraz 70zł - w dniu imprezy 26.10.13. Uwaga – sprzedaż elektroniczna zgodnie z procedurami zakończyła się an 10 dni przed planowanym terminem imprezy.– Wierzę, że stworzymy niespotykane dotąd widowisko, koncert, o którym będzie się mówić jeszcze długo po nim. – mówi o wydarzeniu Peja. – Zaproszeni goście będą stanowić mocny punkt programu. Tak, jak w przypadku 10 i 15 urodzin zespołu SLU stawiamy na poznańską halę Arena. Świadomi tego, iż wielu słuchaczy czeka na to wydarzenie, w sferze zawodowej w tym roku chcemy poświęcić się głownie jeśli nie wyłącznie temu projektowi. Ciężko przygotować koncert jubileuszowy i za każdym razem mamy z tym masę roboty, jednak doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich lat stanowi stabilną zaporę bezpieczeństwa. Logistyka, próby, booking gości i sam koncert, uwielbiam tego rodzaju wyzwania. Nigdzie indziej, jak w Arenie. Czujemy, że ta robota ma sens a lata pracy nie poszły na marne. Cieszę się, jak dzieciak, że będziemy mogli ponownie świętować wraz z rzeszą oddanych fanów. Fanów bez których ten zespół, ja i Decks, nie przetrwalibyśmy tyle. W końcu zagram jubileuszowy koncert na trzeźwo – śmieje się Peja.

Więcej:

www.pejaslumsattack.pl
www.facebook.com/pejaslumsattack
www.rpsenterteyment.com
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

Zamów płytę na: http://www.rapszop.pl/hiphop/slumsatt...
Bilety na wydarzenie:http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/10...
Slums Attack na fb: https://www.facebook.com/PejaSlumsAttack
Dj Decks na fb: https://www.facebook.com/djdecks76

Dodaj komentarz

Inne newsy