Wywiad z Martą Sarsą Parillą!

Liczba wyświetleń: 8082
Specjalnie dla serwisu Klipon.pl z Martą Sarsą Parillą, wokalistką zespołu Fluktua, rozmawiał Przemek Kubajewski. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Wywiad z Martą SARSĄ Parillą


,,Mniej gońmy za tym, co masowe, co nas stresuje - więcej czasu poświęcajmy na wsłuchanie się w siebie, w indywidualną kreatywność naszych serc. I tym się dzielmy ze światem!" 

Marta SARSA Parilla to pseudonim artystyczny Marty Markiewicz, artystki młodego pokolenia, która jest zarazem kompozytorką, autorką tekstów i wokalistką. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła 10 lat temu traktując  ją jako sposób na odnalezienie siebie. Szybko okazało się, że jest to jej największa pasja, która w połączeniu z ogromnym talentem przyniosła owoce w postaci jej własnej twórczości.


foto mat. pras.

Na swoim koncie SARSA ma już teraz:
- występ podczas HANZA JAZZ FESTIVAL,
- I miejsce w kategorii Open za twórczość własną oraz wyróżnienie podczas NIEMEN NON STOP
- zwycięstwo na Bałtyk Festiwal Media i Sztuka oraz I nagrodę główną Bursztynowy Mikrofon oraz II nagrodę Dziennikarzy z zespołem TakLoopNie a także III Nagrodę Publiczności z zespołem Fluktua).
- nagrodę główną w konkursie Skoda Auto Muzyka oraz koncert laureatów w Studiu im. A. Osieckiej w radiowej Trójce z zespołem Fluktua.

Obecnie trwają prace przygotowawcze nad EPKą, która powinna ukazać się pod koniec czerwca. Epka będzie zawierała kompozycja składające się z samego wokalu oraz pianina ale także też z dodatkiem od gitar i basów po subtelną a niekiedy nawet tłustą elektronikę.

Dodaj komentarz

Inne newsy