Fokus poprowadzi pierwsze w Polsce warsztaty hip–hopowe!

Liczba wyświetleń: 2189
W dniach 8 i 9 czerwca w Katowicach odbędą się pierwsze w Polsce warsztaty hip-hopowe prowadzone przez Fokusa i organizowane przez Akademię Menedżerów Muzycznych. Warsztaty DOBRY MC mają doskonalić umiejętności rapowania oraz wprowadzać w tajniki hip-hopowej promocji.


foto mat. pras.

Zespół Akademii Menedżerów Muzycznych stworzył nowy projekt, tym razem skierowany do przedstawicieli środowiska hip-hopowego. Są to dwudniowe warsztaty, podczas których uczestnicy będą mogli udoskonalić swój warsztat techniczny oraz zapoznać się z tajnikami promocji i poruszania się na rynku hip-hopowym. O pierwszą część zadba doskonale znany entuzjastom rapu i nie tylko Fokus związany z takimi projektami, jak Paktofonika czy Pokahontaz. Natomiast mechanizmy skutecznej promocji w hip-hopie przedstawi menedżerka Rahima i Pokahonta, Aneta Błażejczyk.

Dwudniowe warsztaty odbędą się 8 i 9 czerwca w Katowicach. Kolejna edycja planowana jest w Warszawie. – Nie ważne, na jakim etapie jesteś – zachęca Przemek Kubajewski, koordynator warsztatów. – Czy zaczynasz, czy siedzisz w tym od lat. Poziom zaawansowania pracy będzie dostosowany do Ciebie. Aneta i Fokus będą indywidualnie pracować z Tobą nad rozwojem pod kątem techniki oraz promocji. Dodatkowo dla najlepszego MC czeka mega wyróżnienie –możesz wystąpić przed Fokusem na Hip Hop Fest Nysa 2013, który odbędzie się w sierpniu – dodaje.
By praca z ekspertami była komfortowa, organizatorzy zdecydowali się na 30 miejsc, więc liczba uczestników jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy.

Formularz zgłoszeniowy: www.akademiamm.pl/dobry-mc
Pytania: info@akademiamm.pl lub tel. 797 209878

Dodaj komentarz

Inne newsy