Akademia Menedżerów Muzycznych wkracza w nowy etap swojej działalności

Liczba wyświetleń: 5191
Akademia Menedżerów Muzycznych wkracza w nowy etap swojej działalności. W ciągu czterech edycji wykształciła kilkudziesięciu menedżerów. Teraz organizatorzy robią krok naprzód i organizują warsztaty, podczas których pokażą, w jaki sposób osiągnąć sukces na zagranicznych rynkach muzycznych.Postanowiliśmy więc zorganizować warsztaty z osobą, która osiągnęła sukces w tej branży w USA i w Kanadzie. Co ważne, jest to Polak, który od ponad 30. lat współpracuje z najlepszymi i kreuje tamtejsze rynki – mówi Przemek Kubajewski z AMM, odpowiedzialny za organizację międzynarodowych warsztatów.
Pan Gregory Przygocki to wieloletni dyrektor generalny wytwórni płytowej Naxos of Canada (jedna z największych firm fonograficznych wydających muzykę klasyczną na Świecie), obecnie szef Analekty (praktycznie monopolista w Kanadzie jeśli chodzi o jazz i klasykę). Pan Gregory jest również odpowiedzialny za promocję takich artystów jak m.in. Adele, Carla Bruni, Vampire Weekend, The National.
Na czym dokładnie ma polegać specyfika warsztatów?


Gregory Przygocki

Będą to dwa pełne dni zajęć wypełnione informacjami o m.in. sytuacji w przemyśle muzycznym, jego zmianach i nieuchronnych przeobrażeniach, strukturze, uwarunkowaniach, finansach , marketingu, PR, reklamie, możliwościach kariery indywidualnej. Warsztaty dają możliwość indywidualnych ewaluacji dla uczestników kursu.
Program zajęć opracowany jest z myślą o menedżerach muzycznych, kompozytorach, wykonawcach,wydawcach, przedstawicielach mediów i firm fonograficznych, promotorach.
To teraz kwestie formalne – termin to 14 i 15 kwietnia (weekend), zajęcia odbędą się w naszej tradycyjnej lokalizacji czyli w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, natomiast ( i tu nowość), wprowadziliśmy opcję webinarium, czyli każdy może uczestniczyć (nie tylko słuchać, ale brać czynny udział w warsztatach) bez wychodzenia z domu – wystarczy tylko dostęp do internetu!

Cena:
Udział stacjonarny – 1230 PLN
Webinarium – 615 PLN
Więcej informacji u Project Managera AMM – Przemka Kubajewskiego.
Pytania i zapisy na: p.kubajewski@akademiamm.pl
lub pod nowym numerem telefonu – +48 536 026 266

Dodaj komentarz

Inne newsy