Maraton Piosenki Osobistej "Nocne Śpiewanie" Świecie 2013

Liczba wyświetleń: 1742
30. Maraton Piosenki Osobistej „Nocne Śpiewanie”
13 – 14 września, Zamek w Świeciu


W związku z licznymi prośbami o wydłużenie terminu nadsyłania nagrań informujemy, że przedłużyliśmy czas przyjmowania zgłoszeń do 30 sierpnia 2013 r. Tym samym lista uczestników konkursu zostanie opublikowana dopiero 1 września.Już po raz 30. Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu zaprasza na jeden z najstarszych festiwali prezentujących polską piosenkę osobistą. Spotkanie na zamku w Świeciu ma na celu popularyzowanie twórczości młodych, utalentowanych artystów oraz prezentację autorskich, premierowych piosenek.

Podczas tegorocznej edycji wystąpią: Chorzy na Odrę, Mikromusic, Maja Kleszcz & Inkarnations oraz Hałabuda.

Przy organizacji Maratonu Piosenki Osobistej „Nocne Śpiewanie” szczególny nacisk kładziemy na organizowany w jej ramach konkurs. Tegoroczny Konkurs Piosenki Osobistej odbywa się na zamku w Świeciu drugiego dnia festiwalu. Oprócz nagród pieniężnych przyznawane są nagrody rzeczowe oraz statuetka „Punkt Widzenia”.

„Punkt Widzenia” - za wiarę w siłę słowa i muzyki. Za widzenie poza horyzontem rzeczy oczywistych. Za odwagę światła, że MOJE może być dla każdego jeśli tego chce. Punkt Widzenia to Osobista forma wykonania bądź interpretacja Dzieła niepowtarzalnego. Kwintesencja pojęcia Sztuki a nie sztuczki.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 sierpnia 2013 roku poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego on-line, a także wysłanie tekstów piosenek oraz trzech utworów w formie mp3 na adres: kontakt@nocnespiewanie.pl z tytułem „Zgłoszenie 30. KPO”. Jeśli tekst piosenki nie jest w języku polskim do formularza zgłoszeniowego musi zostać dołączony jej tekst w języku oryginalnym oraz polskie tłumaczenie.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM Konkursu Piosenki Osobistej.
www.nocnespiewanie.pl

Dodaj komentarz

Inne newsy