Rover „Jednorożec” – teledysk

Liczba wyświetleń: 1191
„Odźwierny” ukaże się już 25 października. Promocja albumu trwa w najlepsze, czego dowodem jest kolejny klip promujący to wydawnictwo.
Za bit w numerze „Jednorożec” odpowiada niezawodny Bob Air. Klip to dzieło ekipy Evil Eye Studio. Obraz powstał dzięki wsparciu marki Diamante Wear.
Przy płycie „Odźwierny”, raper zdecydował się na wydanie książkowe (prócz płyty CD, słuchacz otrzyma ponad trzydziestostronicowe opowiadanie, będące integralną częścią projektu). Rover bardzo wyraźnie dał o sobie znać już wcześniej, w podziemiu. Konceptualny projekt "24"zebrał wyśmienite opinie wśród koneserów hip-hopu.I tym razem kielecki MC zadbał o każdy detal i powraca, a raczej wkracza na legal z najbardziej dopracowanym krążkiem w swojej karierze. "Odźwierny jest czymś zupełnie nowym w zalewie powtarzających się podejść do tematów i brzmień. Każdy utwór stanowi inne drzwi do kolejnego aspektu ludzkiej egzystencji, będącej głównym przedmiotem analizowanym przez rapera w tekstach.

Gościnnie na płycie udzielili się: WdoWA, Luka, Darek Perczak, Alicetea oraz Jahqb. Co ważne goście na płycie zarejestrowali swoje wokale wyłącznie na refrenach, na płycie nie ma żadnych gościnnych zwrotek. Za warstwę muzyczną płyty odpowiadają: Sakier, SoDrumatic, BobAir, Pawbeats, RX, Alicetea oraz Voskovy.
Przedsprzedaż albumu trwa na www.preorder.pl

Dodaj komentarz

Inne newsy