Nowy klip Lany Lany Del Rey

Nowy klip Lany Lany Del Rey "Summertime Sadness"

News z Polski
2012-07-21

"Summertime Sadness" to piąty singiel z tegorocznego albumu Lany Del Rey pt. "Born To Die". Zapraszamy do obejrzenia i komentowania.więcej »

Koncert charytatywny<br>Miasto Aniołów dla Natalii Żak

Koncert charytatywny
Miasto Aniołów dla Natalii Żak

News z Polski
2012-05-14

Gorąco zapraszamy na charytatywny koncert "Miasto Aniołów dla Natalii Żak", którego jesteśmy oficjalnym patronatem.więcej »

Samokhin Band tropami Wysockiego!

Samokhin Band tropami Wysockiego!

News z Polski
2012-01-20

W dniach 20 - 22 stycznia w Warszawie odbędzie się pierwszy w Polsce festiwal poświęcony twórczości pieśniarza, poety i aktora Włodzimierza Wysockiego. W ramach otwartego konkursu na interpretację utworu artysty zaprezentuje się łódzki Samokhin Band.więcej »

Proyekt A.R.H.

Proyekt A.R.H.

News z Polski
2011-10-28

Pragniemy przybliżyć użytkownikom portalu Klipon.pl zwycięzcę tegorocznej nagrody publiczności Lizard King Festival 2011, którym jest szczecińska grupa PROYEKT A.R.H. (Artystyczny Ruch Histeryczny).więcej »

Nagroda Publiczności LIZARD KING FESTIVAL na Klipon.pl

Nagroda Publiczności LIZARD KING FESTIVAL na Klipon.pl

Kliponowy news
2011-08-30

Od 10 sierpnia 2011 trwa trzecia edycja LIZARD KING FESTIVAL. Wakacyjny przegląd młodej sceny muzycznej, który odbywa się pod nazwą LIZARD KING FESTIVAL, to impreza propagująca pomysłowych i zdolnych muzyków. więcej »

Pierwsze kroki promocji zespołu muzycznego

Pierwsze kroki promocji zespołu muzycznego

Poradniki
2011-08-08

Wielu z was śpiewa lub gra na instrumentach, dając ponieść się muzycznym emocjom. Po miesiącach lub latach wchłonięcia przez pasję, nagle rodzi się pomysł, aby wstąpić do zespołu, uczestniczyć w projektach, a nawet założyć własną grupę muzyczną. więcej »

A jak to robią profesjonaliści?

A jak to robią profesjonaliści?

Poradniki
2011-05-09

Klipon.pl jest portalem społecznościowym, na którym w prosty sposób współpracę mogą nawiązać muzycy posiadający swoje nagrania z twórcami klipów wideo. więcej »

VAN

VAN

News z Polski
2011-05-06

Przedstawiamy Wam kolejny godny uwagi zespół, którego utwory są zamieszczone na naszym portalu i czekają na zobrazowanie Waszymi teledyskami.więcej »

Damy CZAQU!

Damy CZAQU!

News z Polski
2011-04-30

Pragniemy przedstawić Wam nietuzinkowy zespół rockowy, który od paru dobrych lat buduje swoją pozycję na polskim rynku muzycznym, teraz zbliża się premiera ich trzeciej, rewolucyjnej płyty a na ich singiel „Generacja lalek” możecie zagłosować w konkursie WOW! Music Awards organizowanym w ramach Orange Warsaw Festiwal!więcej »

GrooveBusterz

GrooveBusterz

News z Polski
2011-03-30

Z wielką radością informujemy, że na naszym portalu swoją muzykę udostępniła gwiazda muzyki house i disco zespół GrooveBusterz. Oczywiście możecie już dziś pobierać ich utwory w celu tworzenia do nich teledysków. więcej »

Inne newsy
{innenewsy}